FUTSAL FIFA

Tabulka DIVIZE - SKUPINY

 

SKUPINA A

Rk. Tým Záp. Skóre Body
1. AFC Medvědi Malé Hoštice  11 81: 67 23
2. SK Ferram Opava 11 35: 46 10
3. KFV Roub Vítkovice 11 35: 53 8
4. FC Smíšené 2003 Fulnek 11 42: 74 5

- vítěz skupiny si zajistí účast ve čtvrtfinále play off

Jistý vítěz skupiny A: AFC Medvědi Malé Hoštice

SKUPINA B

Rk. Tým Záp. Skóre Body
1. USK Ostravská univerzita 11 83: 49 28
2. VSK VŠB TU Ostrava 11 59: 54 18
3. SK Krmelín 11 28: 47 15
4. Baník Ostrava B 11 34: 69 2

- vítěz skupiny si zajistí účast ve čtvrtfinále play off

Jistý vítěz skupiny B: USK Ostravská univerzita

 

SKUPINA C

Rk. Tým Záp. Skóre Body
1. FU Kopřivnice 11 62: 31 27
2. Top Dogs Nový Jičín 11 63: 53 18
3. FC Jokerit Kopřivnice  11 47: 44 18
4. G.T. Trojanovice  11 54: 56 15

- vítěz skupiny si zajistí účast ve čtvrtfinále play off

Jistý vítěz skupiny C: FU Kopřivnice

 

SKUPINA D

Rk. Tým Záp. Skóre Body
1. VŠSK Zlín   11 78: 54 20
2. Beach Boys Odry 11 58: 52 18
3. Tatran Baracuda Jakubčovice 11 50: 53 16
4. Amatér Komárovice 11 69: 79 15

- vítěz skupiny si zajistí účast ve čtvrtfinále play off

Jistý vítěz skupiny D: VŠSK Zlín

TABULKA DIVIZE F - ZÁKLADNÍ ČÁST

Rk. Tým Záp. Skóre Body
1. USK Ostravská univerzita - y 11 83: 49 28
2. FU Kopřivnice - y 11 62: 31 27
3. AFC Medvědi Malé Hoštice - y 11 81: 67 23
4. VŠSK Zlín - y 11 78: 54 20
5. Top Dogs Nový Jičín - z 11 63: 53 18
6. Beach Boys Odry - z 11 58: 52 18
7. VSK VŠB TU Ostrava - z 11 59: 54 18
8. FC Jokerit Kopřivnice - z 11 47: 44 18
9. Tatran Baracuda Jakubčovice - z 11 50: 53 16
10. G.T. Trojanovice - z 11 54: 56 15
11. Amatér Komárovice - z 11 69: 79 15
12. SK Krmelín - z 11 28: 47 15
13. SK Ferram Opava - x 11 35: 46 10
14. KFV Roub Vítkovice - x 11 35: 53 8
15. FC Smíšené 2003 Fulnek - x 11 42: 74 5
16. Baník Ostrava B - x 11 34: 69 2

y - vítěz skupiny a nasazení do čtvrtfinále

z - jistá účast v play off

x - jistá účast ve skupině play out

Všechny výsledky se započítávají do jedné společné tabulky, která rozhoduje o konečném pořadí v základní části a následném nasazení do PLAY OFF.

 

O pořadí v základní části rozhoduje (nebere se v potaz vzájemný zápas):

 

1. vyšší počet bodů

2. vyšší brankový rozdíl ze všech odehraných utkání v soutěži

3. vyšší počet vstřelených branek v soutěži

4. los

 

Do čtvrtfinále PLAY OFF postupují přímo 4 vítězové jednotlivých skupin.

USK Ostravská univerzita, FU Kopřivnice, AFC Medvědi Malé Hoštice, VŠSK Zlín   

 

Do předkola PLAY OFF postoupí nejlepších 8 týmů (mimo vítěze skupin), které se umístí po základní části.

Top Dogs Nový Jičín, Beach Boys Odry, VSK VŠB TU Ostrava, FC Jokerit Kopřivnice, Tatran Baracuda Jakubčovice, G.T. Trojanovice, Amatér Komárovice, SK Krmelín

 

PLAY OUT hrají poslední 4 týmy po základní části.

SK Ferram Opava, KFV Roub Vítkovice, FC Smíšené 2003 Fulnek, Baník Ostrava B

Tabulka

Střelci ligy

26 gólů

Přemysl Hajník

 

Vegas Kopřivnice

22 gólů

Adam Fojtík

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

20 gólů

Tomáš Socha

 

Vegas Kopřivnice

19 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

17 gólů

Marek Janša

 

Real Top Frýdek Místek

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 178569
Posledních 30 dnů: 3216 | Posledních 7 dnů: 676 | Poslední den: 91

© 2022 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne