FUTSAL FIFA

G.T. Trojanovice získaly premiérový titul v divizi F a jsou novým mistrem!

Zápas se hrál ve vysokém nasazení v emocích, které k finálovému zápasu patří a hlavně zápas byl napínavý od začátku až do konce. Trojanovice začaly zápas aktivněji a po pěti minutách se dostaly do vedení. Po obdržením gólu ovšem Baracuda vyprodané hale na Čeladné ukázala proč právě ona v posledních dvou letech získala dva tituly a začala na hřišti dominovat.

Futsalisté Trojanovic si nebyly schopni s vysunutým presinkem Jakubčovic poradit a kazily i jednoduché přihrávky. Baracuda celý zápas tlačila a dobývala branku Trojanovic a jediné co jí v celém zápase scházelo byl vstřelit vyrovnávací gól. Trojanovice sem tam zahrozily z brejku, ale zdaleka nepřipomínaly v zápase tým, který vyhrál základní část a dokráčel až do finále.

V poločase byl stav stále 1:0 pro domácí Trojanovice a šlo se do kabin. Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první a to drtivým tlakem obhájce titulu z Jakubčovic. Největší šanci na vyrovnání měl nejlepší střelec základní části Bátrla, který sám před brankářem trefil pouze tyčku.

V závěru si Baracuda dala smolně vlastní gól a jelikož Trojanovicím stále držela obrana, tak musela jít Baracuda v závěru do power-play. Bohužel ani hra bez brankáře jí nepomohla, i když tlak futsalistů Jakubčovic byl opravdu drtivý, ale v poslední minutě přišla ztráta a střelou do prázdné brány Trojanovice rozhodly o tom, že získají premiérový titul v divizi F.

Nutno dodat, že Baracuda ve finále hrála nádherný futsal hodný mistra a její hráči na hřišti nechaly vše. Trojanovicím naopak ten nejdůležitější zápas, finále, herně vůbec nevyšel, ale výbornou obranou nakonec zápas ubránily a ubojovaly a po závěrečném hvizdu získaly svůj premiérový titul v divizi F.

Nejlepším brankářem play-off byl zvolen Denis Strempek z Baracudy Jakubčovice a nejlepším hráčem play-off byl zvolen Jakub Malý z G.T. Trojanovic.

Hala byla vyprodaná do posledního místečka a diváci z obou táborů se postaraly o výbornou atmosféru  během celého utkání. Trojanovice ještě čeká poslední zápas a to souboj o superpohár s vítězem jihomoravské divize E, které by se mělo odehrát během 14 dní a výhodu domácího prostředí budou mít letos Trojanovice.