FUTSAL FIFA

Dramatické finále v okresním přeboru: Vichury vs. FU Kopřivnice

Dramatické finále v okresním přeboru: Vichury vs. FU Kopřivnice

Po odehrání předposledního turnaje okresního přeboru jsou karty rozdaný jasně. O mistrovském titulu bude rozhodovat poslední kolo, ve kterém se utkají FC Vichury a FU Kopřivnice "B". Oba týmy mají na svém kontě shodný počet bodů, konkrétně 28, což znamená, že vítěz tohoto klíčového střetnutí si zajistí titul šampiona okresního přeboru.

 

První vzájemný zápas těchto soupeřů skončil vítězstvím FU Kopřivnice "B", což dodává napětí do již tak dramatického souboje o titul. Oba týmy vědí, že nemohou skončit hůře než na druhém místě, a právě to dodává jejich duelu ještě větší váhu a prestiž.

 

O třetí místo v okresním přeboru bude rozhodovat trojice týmů, které jsou v těsném bodovém závěsu: Lavina Kopřivnice, Růžové Tlapičky Hukvaldy a Forza Rožnov. Poslední turnaj sezóny slibuje dramatické souboje a týmy budou bojovat o co nejlepší umístění, které jim přinese nejen prestiž, ale i radost ze sportovního úspěchu.

 

Sledujme společně, jak se rozhodne o mistrovském titulu v posledním kole okresního přeboru a jak se vyvine boj o třetí místo mezi týmy Lavina Kopřivnice, Růžové Tlapičky Hukvaldy a Forza Rožnov.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 371919
Posledních 30 dnů: 12881 | Posledních 7 dnů: 2900 | Poslední den: 38

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne