FUTSAL FIFA

Skončila základní část a je před námi play-off!

Skončila základní část a je před námi play-off!

Futsalová divize F zakončila svou základní část a postupuje do fáze play-off, přičemž tým G.T. Trojanovice si zajistil prvenství a vstupuje do vyřazovací části soutěže z nejvýhodnější pozice. Zde je přehled týmů, které se letos kvalifikovaly do play-off.

 

G.T. Trojanovice – Premiérové vítězství v základní části

G.T. Trojanovice dosáhly historického úspěchu, když poprvé ovládly základní část futsalové divize F. S neuvěřitelným výkonem si zajistily nejlepší pozici pro nadcházející boje v play-off. Tým bude nejspíš jedním z favoritů, ale play-off je jiná soutěž.

 

FU Kopřivnice a Beach Boys Odry – Návrat do play-off

Po nepovedené loňské sezóně se FU Kopřivnice a Beach Boys Odry vracejí do play-off. Oba týmy prokázaly výrazný posun v kvalitě své hry a budou chtít letos dosáhnout ještě větších úspěchů v play-off.

 

Ferram Opava – Překvapení sezóny

Ferram Opava je týmem, který se po loňském boji ve skupině play-out dostal letos do play-off. S čtvrtým místem v základní části představuje Ferram příjemné překvapení sezóny a ukázal, že je schopný konkurovat týmům z horní části tabulky.

 

Ostatní kvalifikované týmy

Osmičku postupujících týmů do play-off doplňují Baracuda Jakubčovice, Amatér Komárovice, Medvědi Malé Hoštice a USK Ostravská univerzita. Tyto týmy prokázaly svou soutěžní sílu během základní části a budou se snažit v play-off dosáhnout co nejlepších výsledků.

 

Nesplněná očekávání: Jokerit Kopřivnice, VŠB-TUO

Naopak, týmy Jokerit Kopřivnice a VŠB-TUO se letos neprobojovaly do play-off. Loni hrály čtvrtfinále, ale tentokrát jim osud nepřál.

 

Play-off začíná již tento víkend, a fanoušci mohou očekávat vzrušující souboje, gólové hody a dramatické okamžiky na palubovkách futsalových arén. Sledujme společně, jak se vyvine klíčová fáze této soutěže, která rozhodne o novém mistrovi divize F.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 371923
Posledních 30 dnů: 12882 | Posledních 7 dnů: 2902 | Poslední den: 42

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne