FUTSAL FIFA

Rozpis

ZÁKLADNÍ  ČÁST

 

1. TURNAJ/2 - NEDĚLE 12.11.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

13,00   Javor Bordovice  -   FC Smíšené 2003 Fulnek

13,45    FU Kopřivnice „C“  - Real Top Frýdek-Místek „B“            

14,30    Javor Bordovice  - FU Kopřivnice „C“                    

15,15    FC Smíšené 2003 Fulnek - Real Top Frýdek-Místek „B“            

16,00    Real Top Frýdek-Místek „B“ -   Javor Bordovice      

16,45    FC Smíšené 2003 Fulnek - FU Kopřivnice „C“                 

 

 

1. TURNAJ/2 - SOBOTA 18.11.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

  8,00   SKP Frýdek-Místek  - TJ Sokol Žilina                        

  8,45    Wespen Nový Jičín  -     Jethro Zašová          

  9,30   SKP Frýdek-Místek - Wespen Nový Jičín   

10,15    TJ Sokol Žilina  -  Jethro Zašová         

11,00    Jethro Zašová  - SKP Frýdek-Místek     

11,45    TJ Sokol Žilina  - Wespen Nový Jičín

12,30    Dragons Nový Jičín  -     Ozon Kunín              

13,15    FC Škorpion Čeladná -     1.FT Libhošť             

14,00    Dragons Nový Jičín - FC Škorpion Čeladná

14,45   Ozon Kunín  -   1.FT Libhošť             

15,30   1.FT Libhošť  - Dragons Nový Jičín

16,15   Ozon Kunín  - FC Škorpion Čeladná

 

 

2. TURNAJ - SOBOTA 2.12.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

  8,00   1.FT Libhošť  - Real Top Frýdek-Místek „B“             

  8,45    Dragons Nový Jičín -  FC Smíšené 2003 Fulnek          

 9,30    Wespen Nový Jičín -  1.FT Libhošť             

10,15    Real Top Frýdek-Místek „B“  - Dragons Nový Jičín

11,00    FC Smíšené 2003 Fulnek - FC Škorpion Čeladná

11,45    Javor Bordovice    - Wespen Nový Jičín  

12,30    FC Škorpion Čeladná   -  SKP Frýdek-Místek      

13,15    Jethro Zašová   -  Javor Bordovice      

14,00    SKP Frýdek-Místek -  Ozon Kunín              

14,45   FU Kopřivnice „C“ -  Jethro Zašová         

15,30   Ozon Kunín -TJ Sokol Žilina       

16,15   TJ Sokol Žilina  - FU Kopřivnice „C“                      

 

 

3. TURNAJ - NEDĚLE 17.12.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

  8,00   Wespen Nový Jičín  -  FC Smíšené 2003 Fulnek         

  8,45    FC Smíšené 2003 Fulnek  -  1.FT Libhošť             

  9,30    Real Top Frýdek-Místek „B“  - Wespen Nový Jičín          

10,15    1.FT Libhošť   - FU Kopřivnice „C“                     

11,00    SKP Frýdek-Místek  - Real Top Frýdek-Místek „B“              

11,45    FU Kopřivnice „C“   -     Ozon Kunín              

12,30    Javor Bordovice - SKP Frýdek-Místek

13,15    Ozon Kunín  - Jethro Zašová         

14,00    FC Škorpion Čeladná - TJ Sokol Žilina         

14,45   Dragons Nový Jičín -   Javor Bordovice      

15,30   Jethro Zašová  - FC Škorpion Čeladná  

16,15   TJ Sokol Žilina  - Dragons Nový Jičín

 

 

4. TURNAJ – NEDĚLE 7.1.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

  8,00   Jethro Zašová   - Dragons Nový Jičín

  8,45    Wespen Nový Jičín -  Ozon Kunín               

  9,30    1.FT Libhošť   -  Jethro Zašová         

10,15    Dragons Nový Jičín -  Wespen Nový Jičín    

11,00    Ozon Kunín -  Real Top Frýdek-Místek „B“                

11,45    Javor Bordovice  -  1.FT Libhošť             

12,30   Real Top Frýdek-Místek „B“   -  FC Škorpion Čeladná         

13,15   TJ Sokol Žilina  -  Javor Bordovice      

14,00    FC Škorpion Čeladná  - FU Kopřivnice „C“                  

14,45   FC Smíšené 2003 Fulnek -TJ Sokol Žilina                        

15,30   FU Kopřivnice „C“  - SKP Frýdek-Místek

16,15   SKP Frýdek-Místek  -  FC Smíšené 2003 Fulnek      

 

 

5. TURNAJ - SOBOTA 13.1.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

  8,00   Wespen Nový Jičín  - FU Kopřivnice „C“         

  8,45    Dragons Nový Jičín - SKP Frýdek-Místek  

  9,30    FC Škorpion Čeladná - Wespen Nový Jičín               

10,15    FU Kopřivnice „C“   - Dragons Nový Jičín

11,00    SKP Frýdek-Místek -   1.FT Libhošť             

11,45    Javor Bordovice  - FC Škorpion Čeladná 

12,30    1.FT Libhošť   - TJ Sokol Žilina 

13,15    Ozon Kunín  -  Javor Bordovice      

14,00    TJ Sokol Žilina  -  Real Top Frýdek-Místek „B“               

14,45   FC Smíšené 2003 Fulnek -  Ozon Kunín              

15,30   Real Top Frýdek-Místek „B“  -  Jethro Zašová         

16,15   Jethro Zašová    -   FC Smíšené 2003 Fulnek     

 

 

NADSTAVBOVÁ  ČÁST

 

6. TURNAJ/1 - SOBOTA 10.2.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

8,00      Dragons Nový Jičín  -    TJ Sokol Žilina                    

8,45      Javor Bordovice -    TJ Sokol Žilina                      

9,30      FC Smíšené 2003 Fulnek   -    Dragons Nový Jičín                      

10,15    Real Top Frýdek-Místek „B“  -    Javor Bordovice                     

11,00    TJ Sokol Žilina  -   FC Škorpion Čeladná                         

11,45    Javor Bordovice  -    FC Smíšené 2003 Fulnek                        

12,30    FC Škorpion Čeladná   -    Real Top Frýdek-Místek „B“                             

 

6. TURNAJ/2 - NEDĚLE 11.2.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

8,00      Wespen Nový Jičín  -   1.FT Libhošť                         

8,45      Ozon Kunín  -    1.FT Libhošť                        

9,30      FU Kopřivnice „C“  -    Wespen Nový Jičín                        

10,15    Jethro Zašová  -    Ozon Kunín                         

11,00    1.FT Libhošť -    SKP Frýdek-Místek                          

11,45    Ozon Kunín -    FU Kopřivnice „C“                         

12,30    SKP Frýdek-Místek   -    Jethro Zašová                                

 

7. TURNAJ/1 - SOBOTA 24.2.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

8,00   1.FT Libhošť - Jethro Zašová

8,45   SKP Frýdek-Místek - Wespen Nový Jičín

9,30   FU Kopřivnice „C“ - 1.FT Libhošť

10,15  Wespen Nový Jičín – Jethro Zašová

11,00  SKP Frýdek-Místek - Ozon Kunín

11,45  Jethro Zašová - FU Kopřivnice „C“

12,30  Ozon Kunín - Wespen Nový Jičín

13,15  FU Kopřivnice „C“ - SKP Frýdek-Místek

 

 

7. TURNAJ/2 - NEDĚLE 25.2.2024

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 

8,00   TJ Sokol Žilina - Real Top Frýdek-Místek „B“ 

8,45   FC Škorpion Čeladná - Dragons Nový Jičín

9,30   FC Smíšené 2003 Fulnek  - TJ Sokol Žilina

10,15  Dragons Nový Jičín - Real Top Frýdek-Místek „B“ 

11,00  FC Škorpion Čeladná - Javor Bordovice

11,45  Real Top Frýdek-Místek „B“  - FC Smíšené 2003 Fulnek 

12,30  Javor Bordovice - Dragons Nový Jičín

13,15  FC Smíšené 2003 Fulnek  - FC Škorpion Čeladná

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 362296
Posledních 30 dnů: 13153 | Posledních 7 dnů: 2948 | Poslední den: 373

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne