FUTSAL FIFA

V semifinále letos končí Beach Boys Odry a FU Kopřivnice!

Semifinálové duely jsou za námi a před branami finále končí letos Beach Boys Odry a FU Kopřivnice. Beach Boys byl Trojanovicím více než vyrovnaným soupeřem v obou dvou zápasech, nicméně nakonec to byly Trojanovice, které v závěru nepřipustili drama ani v jednom ze zápasů a vyhráli s pohodlným náskokem.

FU Kopřivnice nedokázala využít druhého místa po základní části a tím pádem i lepšího postavení a se soutěží se rovněž loučí v semifinále. Fučko nedokázalo v odvetě využít výborný vstup do zápasu, které mělo v první půli a své šance neproměnilo. Ve druhé půli sice FU dokázalo vyrovnat, ale v závěru a v rozhodující fázi zápasu byla lepší Baracuda, která nakonec po prodloužení dokázala vyhrát a zajistila si účast ve třetím finále v řadě.

Beach Boys Odry – G.T. Trojanovice 2:10 (1:3)

Lubomír Maléř (Beach Boys Odry): ,,Myslím si, že výsledek neodpovídá průběhu. Troufám si říct, že jsme 30 minut hráli velmi dobře a bohužel si sami pokazili závěr. Proti takovému soupeři jako je GTčko je potřeba hrát celých 40 minut a nedělat chyby. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí do finále. Za celý tým děkujeme všem kdo se podílel na této sezóně, ta pro nás byla ve finále úspěchem. Děkuji také fanouškům hostů, protože pomohli naším Dacanům vytvořit asi tu nejlepší atmosféru, co zatím v Odrách byla. A samotným Dacanům za celou sezónu. Každý zapas nebyl posvícení, ale stejně nás vždy podporovali. Díky “

Dalibor Petrželka: „Odveta v Odrách se odehrála opět před skvělou diváckou kulisou. Hrát v takové atmosféře, to hráčům nemohou dojít síly i kdyby se hrálo čistého 2x45. Tempo bylo po celý zápas vysoké, nedůslednost v obraně se nevyplácela. Zápas se doslova zlomil až ve 32 min., kdy jsme po vydařené akci odskočili na 2:4 a v posledních šesti, sedmi minutách nasázeli dalších 6 branek převážně do prázdné branky. Děkujeme Beach Boys za výborné semifinále a férovou partii!!!“

Baracuda Jakubčovice – FU Kopřivnice 4:1 po prodloužení (1:0, 1:1)

David Molnár (Baracuda Jakubčovice): „V tomto zápase šlo vidět, že oba týmy přistoupili k zápasu velmi zodpovědně, Fu mělo nůž na krku a my jsme znovu do Kopřivnice nechtěli. Hrál se futsal ve vysokém tempu a kvalitě odpovídající obou týmům. Začátek zápasu opticky patřil nám, s jednou šancí kdy jsme šli sami na brankáře, ale Fučko mělo 3 nebezpečné situace z brejku které naštěsti nevyužili. Od poloviny 1. poločasu převzalo otěže Fučko, ale paradoxně v tom jsme dali na 1:0 a měli více šancí zase my. Druhý poločas nás Fučko dost přitlačilo, my jsme hráli ustrašeně a soupeř zaslouženě vyrovnal. Po inkasovaném gólu jsme vysunuli obranu a soupeř s tím měl problémy a výsledkem byla série snad 3 tyček a břevna během jedné minuty, ale zápas došel, myslím, že spravedlivě do prodloužení, kde jsme dali první gól my, což rozhodlo a postup jsme si už pohlídali. Teď už se těšíme na finále, které bude reprízou z minulého roku s výměnou pořadatelství. Měli bychom vypravovat autobus pro diváky, tak věřím že diváci připraví výbornou atmosféru jako vždy.“