FUTSAL FIFA

Rozpis zápasů OP

1. TURNAJ - NEDĚLE 20.11.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       AS Bizon Studénka - FU Kopřivnice „B“  

8,45       FU Kopřivnice „B“ -         Forza Rožnov p.R.          

9,30       Forza Rožnov p.R. -  AS Bizon Studénka  

10,15     Lavina Kopřivnice - Růžové Tlapičky Hukvaldy    

11,00     Růžové Tlapičky Hukvaldy - Rapid /TJ Sviadnov  

11,45     Rapid /TJ Sviadnov - Lavina Kopřivnice

12,30     Dragons Nový Jičín - FC Vichury 

13,15     FC Vichury - Orel Štramberk

14,00     Orel Štramberk - Dragons Nový Jičín

 

2. TURNAJ - SOBOTA 3.12.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       FC Vichury - Růžové Tlapičky Hukvaldy

8,45       Růžové Tlapičky Hukvaldy - FU Kopřivnice „B“   

9,30       FU Kopřivnice „B“ - FC Vichury  

10,15     Orel Štramberk - Rapid /TJ Sviadnov

11,00     Rapid /TJ Sviadnov -  AS Bizon Studénka              

11,45     AS Bizon Studénka - Orel Štramberk       

12,30     Dragons Nový Jičín -  Forza Rožnov p.R.

13,15     Lavina Kopřivnice  - Dragons Nový Jičín

14,00     Forza Rožnov p.R.- Lavina Kopřivnice

 

3. TURNAJ - SOBOTA 17.12.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      AS Bizon Studénka - Lavina Kopřivnice

 8,45      Lavina Kopřivnice - FC Vichury   

9,30       FC Vichury -  AS Bizon Studénka

10,15     Růžové Tlapičky Hukvaldy - Orel Štramberk

11,00     Orel Štramberk -  Forza Rožnov p.R.

11,45     Forza Rožnov p.R. - Růžové Tlapičky Hukvaldy    

12,30     Rapid /TJ Sviadnov -  FU Kopřivnice „B“

13,15     FU Kopřivnice „B“ - Dragons Nový Jičín  

14,00     Dragons Nový Jičín - Rapid /TJ Sviadnov

 

4. TURNAJ - SOBOTA 7.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       Orel Štramberk - FU Kopřivnice „B“        

8,45       Lavina Kopřivnice - Orel Štramberk

9,30       FU Kopřivnice „B“ - Lavina Kopřivnice

10,15     Forza Rožnov p.R. - FC Vichury   

11,00     Rapid /TJ Sviadnov -  Forza Rožnov p.R.

11,45     FC Vichury - Rapid /TJ Sviadnov 

12,30     Dragons Nový Jičín - AS Bizon Studénka

13,15     AS Bizon Studénka  - Růžové Tlapičky Hukvaldy 

14,00     Růžové Tlapičky Hukvaldy - Dragons Nový Jičín

 

5. TURNAJ - NEDĚLE 22.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      Dragons Nový Jičín - Orel Štramberk

 8,45      FC Vichury - Dragons Nový Jičín

9,30       Orel Štramberk - FC Vichury       

10,15     AS Bizon Studénka -  Forza Rožnov p.R.

11,00     FU Kopřivnice „B“ - AS Bizon Studénka

11,45     Forza Rožnov p.R. - FU Kopřivnice „B“   

12,30     Lavina Kopřivnice - Rapid /TJ Sviadnov  

13,15     Růžové Tlapičky Hukvaldy  - Lavina Kopřivnice

14,00     Rapid /TJ Sviadnov - Růžové Tlapičky Hukvaldy  

 

6. TURNAJ - SOBOTA 4.2.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       Orel Štramberk - AS Bizon Studénka

8,45       Rapid /TJ Sviadnov - Orel Štramberk

9,30       AS Bizon Studénka - Rapid /TJ Sviadnov

10,15     Lavina Kopřivnice -  Forza Rožnov p.R.

11,00     Forza Rožnov p.R. - Dragons Nový Jičín

11,45     Dragons Nový Jičín - Lavina Kopřivnice

12,30     FC Vichury -  FU Kopřivnice „B“ 

13,15     Růžové Tlapičky Hukvaldy - FC Vichury   

14,00     FU Kopřivnice „B“ - Růžové Tlapičky Hukvaldy    

 

 

7. TURNAJ – NEDĚLE 19.2. 2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      Rapid /TJ Sviadnov - Dragons Nový Jičín

 8,45      FU Kopřivnice „B“ - Rapid /TJ Sviadnov

9,30       Dragons Nový Jičín -  FU Kopřivnice „B“

10,15     AS Bizon Studénka - FC Vichury 

11,00     Lavina Kopřivnice - AS Bizon Studénka

11,45     FC Vichury - Lavina Kopřivnice

12,30     Růžové Tlapičky Hukvaldy - Forza Rožnov p.R.

13,15     Orel Štramberk - Růžové Tlapičky Hukvaldy

14,00     Forza Rožnov p.R. - Orel Štramberk

 

8. TURNAJ - SOBOTA 25.2.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       Rapid /TJ Sviadnov - FC Vichury 

8,45       FC Vichury - Forza Rožnov p.R.

9,30       Forza Rožnov p.R. - Rapid /TJ Sviadnov  

10,15     Dragons Nový Jičín - Růžové Tlapičky Hukvaldy

11,00     AS Bizon Studénka - Dragons Nový Jičín

11,45     Růžové Tlapičky Hukvaldy - AS Bizon Studénka   

12,30     Lavina Kopřivnice - FU Kopřivnice „B“    

13,15     FU Kopřivnice „B“ - Orel Štramberk        

14,00     Orel Štramberk - Lavina Kopřivnice

 

Tabulka

Střelci ligy

10 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

9 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

9 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

9 gólů

Daniel Vavřík

 

FC Vichury

8 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 220559
Posledních 30 dnů: 8432 | Posledních 7 dnů: 2136 | Poslední den: 329

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne