FUTSAL FIFA

Rozpis zápasů 2. třída

1. TURNAJ - 14.11. 2020

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Delta Frýdlant    -   AS Bizon Studénka         

8,45       AS Bizon Studénka  -  El Amigos Kopřivnice 

9,30       El Amigos Kopřivnice - Delta Frýdlant

10,15    Křen Frenštát    -   Gunners Kopřivnice        

11,00    Gunners Kopřivnice - Beach Boys Odry „C“  

11,45    Beach Boys Odry „C“- Křen Frenštát  

12,30    Real Top Frýdek Místek  -  FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.   

13,15    FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  - Futsal Team Žilina

14,00    Futsal Team Žilina  - Real Top Frýdek Místek         

 

2. TURNAJ - 6.12. 2020

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  - Gunners Kopřivnice 

8,45       Gunners Kopřivnice -  AS Bizon Studénka    

9,30       AS Bizon Studénka - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.            

10,15    Futsal Team Žilina - Beach Boys Odry „C“

11,00    Beach Boys Odry „C“- Delta Frýdlant 

11,45    Delta Frýdlant    - Futsal Team Žilina

12,30    Real Top Frýdek Místek  - El Amigos Kopřivnice

13,15    Křen Frenštát    - Real Top Frýdek Místek 

14,00    El Amigos Kopřivnice -  Křen Frenštát

 

3. TURNAJ - 12.12. 2020

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Delta Frýdlant    -   Křen Frenštát   

8,45       Křen Frenštát    - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.                  

9,30       FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  -        Delta Frýdlant  

10,15    Gunners Kopřivnice - Futsal Team Žilina

11,00    Futsal Team Žilina - El Amigos Kopřivnice    

11,45    El Amigos Kopřivnice - Gunners Kopřivnice

12,30    Beach Boys Odry „C“-  AS Bizon Studénka  

13,15    AS Bizon Studénka - Real Top Frýdek Místek 

14,00    Real Top Frýdek Místek  - Beach Boys Odry „C“

 

4. TURNAJ - 9.1. 2021

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Futsal Team Žilina - AS Bizon Studénka      

8,45       Křen Frenštát    - Futsal Team Žilina

9,30       AS Bizon Studénka -  Křen Frenštát  

10,15    El Amigos Kopřivnice - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.          

11,00    Beach Boys Odry „C“ - El Amigos Kopřivnice

11,45    FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  - Beach Boys Odry „C“

12,30    Real Top Frýdek Místek  -  Delta Frýdlant  

13,15    Delta Frýdlant    - Gunners Kopřivnice

14,00    Gunners Kopřivnice - Real Top Frýdek Místek 

 

5. TURNAJ - 23.1. 2021

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Real Top Frýdek Místek  - Futsal Team Žilina

8,45       FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  - Real Top Frýdek Místek     

9,30       Futsal Team Žilina - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.              

10,15    Delta Frýdlant    - El Amigos Kopřivnice        

11,00    AS Bizon Studénka -  Delta Frýdlant  

11,45    El Amigos Kopřivnice - AS Bizon Studénka  

12,30    Křen Frenštát    - Beach Boys Odry „C“

13,15    Gunners Kopřivnice -  Křen Frenštát  

14,00    Beach Boys Odry „C“ - Gunners Kopřivnice  

 

6. TURNAJ - 6.2. 2021

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Futsal Team Žilina -  Delta Frýdlant

8,45       Beach Boys Odry „C“ - Futsal Team Žilina    

9,30       Delta Frýdlant    - Beach Boys Odry „C“

10,15    Křen Frenštát    - El Amigos Kopřivnice

11,00    El Amigos Kopřivnice - Real Top Frýdek Místek 

11,45    Real Top Frýdek Místek  -  Křen Frenštát     

12,30    FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  -  AS Bizon Studénka 

13,15    Gunners Kopřivnice - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.            

14,00    AS Bizon Studénka - Gunners Kopřivnice

 

7. TURNAJ – 13.2. 2021

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Beach Boys Odry „C“ - Real Top Frýdek Místek 

8,45       AS Bizon Studénka - Beach Boys Odry „C“

9,30       Real Top Frýdek Místek  - AS Bizon Studénka

10,15    Delta Frýdlant    - FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.        

11,00    Křen Frenštát    -   Delta Frýdlant   

11,45    FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  -  Křen Frenštát

12,30    Gunners Kopřivnice - El Amigos Kopřivnice  

13,15    Futsal Team Žilina - Gunners Kopřivnice      

14,00    El Amigos Kopřivnice - Futsal Team Žilina    

 

8. TURNAJ - 21.2. 2021

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Beach Boys Odry „C“- FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.          

8,45       FC Lesní Zvěř Frenštát p.R.  - El Amigos Kopřivnice

9,30       El Amigos Kopřivnice - Beach Boys Odry „C“

10,15    Real Top Frýdek Místek  - Gunners Kopřivnice       

11,00    Delta Frýdlant    - Real Top Frýdek Místek 

11,45    Gunners Kopřivnice -  Delta Frýdlant  

12,30    Křen Frenštát    - AS Bizon Studénka 

13,15    AS Bizon Studénka - Futsal Team Žilina

14,00    Futsal Team Žilina -  Křen Frenštát

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 108750
Posledních 30 dnů: 3157 | Posledních 7 dnů: 664 | Poslední den: 74

© 2020 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne