FUTSAL FIFA

Rozpis zápasů 2. třída

1. TURNAJ - SOBOTA 19.11.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       TJ Sokol Žilina „B“ - Lesní zvěř Frenštát p.R.        

8,45       Lesní zvěř Frenštát p.R. - SK Beskyd Frenštát p.R.            

9,30       SK Beskyd Frenštát p.R.- TJ Sokol Žilina „B“        

10,15     Křen Frenštát p.R. - Beach Boys Odry „C“            

11,00     Beach Boys Odry „C“ -   Rams Veřovice                

11,45     Rams Veřovice  - Křen Frenštát p.R.

12,30     G.T. Trojanovice „B“ -    Lokomotiva Gangsters Kopřivnice           

13,15     Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - FC Škorpion Čeladná              

14,00     FC Škorpion Čeladná - G.T. Trojanovice „B“

 

2. TURNAJ - NEDĚLE 4.12.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - Beach Boys Odry „C“

8,45       Beach Boys Odry „C“ - Lesní zvěř Frenštát p.R.

9,30       Lesní zvěř Frenštát p.R. - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

10,15     FC Škorpion Čeladná  -   Rams Veřovice                

11,00     Rams Veřovice  - TJ Sokol Žilina „B“        

11,45     TJ Sokol Žilina „B“-  FC Škorpion Čeladná             

12,30     G.T. Trojanovice „B“ - SK Beskyd Frenštát p.R.   

13,15     Křen Frenštát p.R. - G.T. Trojanovice „B“

14,00     SK Beskyd Frenštát p.R. - Křen Frenštát p.R.

 

3. TURNAJ - NEDĚLE 18.12.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      TJ Sokol Žilina „B“- Křen Frenštát p.R.

 8,45      Křen Frenštát p.R. - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice    

9,30       Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - TJ Sokol Žilina „B“   

10,15     Beach Boys Odry „C“ -   FC Škorpion Čeladná     

11,00     FC Škorpion Čeladná - SK Beskyd Frenštát p.R.  

11,45     SK Beskyd Frenštát p.R.- Beach Boys Odry „C“

12,30     Rams Veřovice                 - Lesní zvěř Frenštát p.R.

13,15     Lesní zvěř Frenštát p.R.-  G.T. Trojanovice „B“

14,00     G.T. Trojanovice „B“ -    Rams Veřovice                

 

4. TURNAJ - NEDĚLE 8.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       FC Škorpion Čeladná - Lesní zvěř Frenštát p.R.   

8,45       Křen Frenštát p.R. - FC Škorpion Čeladná             

9,30       Lesní zvěř Frenštát p.R.- Křen Frenštát p.R.

10,15     SK Beskyd Frenštát p.R. - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice         

11,00     Rams Veřovice                 - SK Beskyd Frenštát p.R.            

11,45     Lokomotiva Gangsters Kopřivnice -         Rams Veřovice                

12,30     G.T. Trojanovice „B“ - TJ Sokol Žilina „B“

13,15     TJ Sokol Žilina „B“- Beach Boys Odry „C“

14,00     Beach Boys Odry „C“ -   G.T. Trojanovice „B“

 

5. TURNAJ - NEDĚLE 15.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      G.T. Trojanovice „B“ -  FC Škorpion Čeladná        

 8,45      Lokomotiva Gangsters Kopřivnice -  G.T. Trojanovice „B“

9,30       FC Škorpion Čeladná - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

10,15     TJ Sokol Žilina „B“- SK Beskyd Frenštát p.R.         

11,00     Lesní zvěř Frenštát p.R.- TJ Sokol Žilina „B“         

11,45     SK Beskyd Frenštát p.R. - Lesní zvěř Frenštát p.R.            

12,30     Křen Frenštát p.R. -        Rams Veřovice                

13,15     Beach Boys Odry „C“ - Křen Frenštát p.R.

14,00     Rams Veřovice                 - Beach Boys Odry „C“

 

6. TURNAJ - SOBOTA 21.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       FC Škorpion Čeladná - TJ Sokol Žilina „B“

8,45       Rams Veřovice  - FC Škorpion Čeladná  

9,30       TJ Sokol Žilina „B“- Rams Veřovice                         

10,15     Křen Frenštát p.R. - SK Beskyd Frenštát p.R.       

11,00     SK Beskyd Frenštát p.R. - G.T. Trojanovice „B“

11,45     G.T. Trojanovice „B“ - Křen Frenštát p.R.

12,30     Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - Lesní zvěř Frenštát p.R.        

13,15     Beach Boys Odry „C“ -   Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

14,00     Lesní zvěř Frenštát p.R.- Beach Boys Odry „C“

 

7. TURNAJ – NEDĚLE 5.2. 2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

 8,00      Rams Veřovice  - G.T. Trojanovice „B“

 8,45      Lesní zvěř Frenštát p.R. - Rams Veřovice

9,30       G.T. Trojanovice „B“ - Lesní zvěř Frenštát p.R.   

10,15     TJ Sokol Žilina „B“- Lokomotiva Gangsters Kopřivnice     

11,00     Křen Frenštát p.R. - TJ Sokol Žilina „B“   

11,45     Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - Křen Frenštát p.R.   

12,30     Beach Boys Odry „C“ - SK Beskyd Frenštát p.R.  

13,15     FC Škorpion Čeladná - Beach Boys Odry „C“

14,00     SK Beskyd Frenštát p.R. - FC Škorpion Čeladná

 

8. TURNAJ - SOBOTA 18.2.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00       Rams Veřovice  - Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

8,45       Lokomotiva Gangsters Kopřivnice - SK Beskyd Frenštát p.R.

9,30       SK Beskyd Frenštát p.R.-              Rams Veřovice 

10,15     G.T. Trojanovice „B“ - Beach Boys Odry „C“

11,00     TJ Sokol Žilina „B“-  G.T. Trojanovice „B“

11,45     Beach Boys Odry „C“ - TJ Sokol Žilina „B“            

12,30     Křen Frenštát p.R. - Lesní zvěř Frenštát p.R.

13,15     Lesní zvěř Frenštát p.R.- FC Škorpion Čeladná    

14,00     FC Škorpion Čeladná - Křen Frenštát p.R.

 

Tabulka

Střelci ligy

3 góly

Jaroslav Handrych

 

Dragons Nový Jičín

3 góly

Tomáš Kozel

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

3 góly

Stanislav Musálek

 

Rapid / TJ Sviadnov

3 góly

Jan Kahánek

 

Lavina Kopřivnice

3 góly

Dušan Ondruš

 

AS Bizon Studénka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 203862
Posledních 30 dnů: 8061 | Posledních 7 dnů: 1891 | Poslední den: 159

© 2022 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne