FUTSAL FIFA

Rozpis zápasů 1. třída

1. TURNAJ - SOBOTA 12.11.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Jethro Zašová -  Wespen Nový Jičín

8,45     Wespen Nový Jičín - Javor Bordovice          

9,30     Javor Bordovice - Jethro Zašová       

10,15   FU Kopřivnice „C“ - TJ Sokol Žilina   

11,00   TJ Sokol Žilina - Rapid /TJ Sviadnov „B“        

11,45   Rapid /TJ Sviadnov „B“- FU Kopřivnice „C“

12,30   Ozon Kunín - SKP Frýdek Místek      

13,15   SKP Frýdek Místek - 1.FT Libhošť      

14,00   1.FT Libhošť   - Ozon Kunín   

 

2. TURNAJ - NEDĚLE 27.11.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     SKP Frýdek Místek - TJ Sokol Žilina

8,45     TJ Sokol Žilina -  Wespen Nový Jičín 

9,30     Wespen Nový Jičín - SKP Frýdek Místek      

10,15   1.FT Libhošť    - Rapid /TJ Sviadnov „B“

11,00   Rapid /TJ Sviadnov „B“ - Jethro Zašová       

11,45   Jethro Zašová - 1.FT Libhošť 

12,30   Ozon Kunín - Javor Bordovice

13,15   FU Kopřivnice „C“ - Ozon Kunín       

14,00   Javor Bordovice - FU Kopřivnice „C“

 

3. TURNAJ - NEDĚLE 11.12.2022

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00    Jethro Zašová - FU Kopřivnice „C“

8,45    FU Kopřivnice „C“ - SKP Frýdek Místek

9,30     SKP Frýdek Místek - Jethro Zašová   

10,15   TJ Sokol Žilina - 1.FT Libhošť 

11,00   1.FT Libhošť   - Javor Bordovice

11,45   Javor Bordovice - TJ Sokol Žilina      

12,30   Rapid /TJ Sviadnov „B“ -  Wespen Nový Jičín          

13,15   Wespen Nový Jičín - Ozon Kunín      

14,00   Ozon Kunín - Rapid /TJ Sviadnov „B“

 

 

4. TURNAJ - SOBOTA 14.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     1.FT Libhošť   -  Wespen Nový Jičín  

8,45     FU Kopřivnice „C“ - 1.FT Libhošť       

9,30     Wespen Nový Jičín - FU Kopřivnice „C“

10,15   Javor Bordovice - SKP Frýdek Místek

11,00   Rapid /TJ Sviadnov „B“- Javor Bordovice     

11,45   SKP Frýdek Místek - Rapid /TJ Sviadnov „B“

12,30   Ozon Kunín - Jethro Zašová  

13,15   Jethro Zašová - TJ Sokol Žilina

14,00   TJ Sokol Žilina - Ozon Kunín  

 

5. TURNAJ - SOBOTA 28.1.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00    Ozon Kunín - 1.FT Libhošť     

8,45    SKP Frýdek Místek - Ozon Kunín      

9,30     1.FT Libhošť  - SKP Frýdek Místek

10,15   Jethro Zašová - Javor Bordovice

11,00   Wespen Nový Jičín - Jethro Zašová  

11,45   Javor Bordovice -  Wespen Nový Jičín

12,30   FU Kopřivnice „C“ - Rapid /TJ Sviadnov „B“

13,15   TJ Sokol Žilina - FU Kopřivnice „C“

14,00   Rapid /TJ Sviadnov „B“- TJ Sokol Žilina

 

6. TURNAJ - SOBOTA 11.2.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     1.FT Libhošť   - Jethro Zašová

8,45     Rapid /TJ Sviadnov „B“ - 1.FT Libhošť          

9,30     Jethro Zašová - Rapid /TJ Sviadnov „B“

10,15   FU Kopřivnice „C“ - Javor Bordovice

11,00   Javor Bordovice - Ozon Kunín          

11,45   Ozon Kunín - FU Kopřivnice „C“

12,30   SKP Frýdek Místek -  Wespen Nový Jičín      

13,15   TJ Sokol Žilina - SKP Frýdek Místek

14,00   Wespen Nový Jičín - TJ Sokol Žilina

 

7. TURNAJ – NEDĚLE 26.2. 2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00    Rapid /TJ Sviadnov „B“ - Ozon Kunín

8,45    Wespen Nový Jičín - Rapid /TJ Sviadnov „B“

9,30     Ozon Kunín - Wespen Nový Jičín

10,15   Jethro Zašová - SKP Frýdek Místek

11,00   FU Kopřivnice „C“ - Jethro Zašová    

11,45   SKP Frýdek Místek - FU Kopřivnice „C“

12,30   TJ Sokol Žilina - Javor Bordovice

13,15   1.FT Libhošť   - TJ Sokol Žilina

14,00   Javor Bordovice - 1.FT Libhošť          

 

8. TURNAJ - SOBOTA 11.3.2023

SH SOUS KOPŘIVNICE, HUSOVA 1162

8,00     Rapid /TJ Sviadnov „B“- SKP Frýdek Místek

8,45     SKP Frýdek Místek - Javor Bordovice

9,30     Javor Bordovice - Rapid /TJ Sviadnov „B“

10,15   Ozon Kunín - TJ Sokol Žilina

11,00   Jethro Zašová - Ozon Kunín  

11,45   TJ Sokol Žilina - Jethro Zašová          

12,30   FU Kopřivnice „C“ -  Wespen Nový Jičín       

13,15   Wespen Nový Jičín -   1.FT Libhošť   

14,00   1.FT Libhošť   - FU Kopřivnice „C“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka

Střelci ligy

3 góly

Jaroslav Handrych

 

Dragons Nový Jičín

3 góly

Tomáš Kozel

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

3 góly

Stanislav Musálek

 

Rapid / TJ Sviadnov

3 góly

Jan Kahánek

 

Lavina Kopřivnice

3 góly

Dušan Ondruš

 

AS Bizon Studénka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 203878
Posledních 30 dnů: 8072 | Posledních 7 dnů: 1893 | Poslední den: 175

© 2022 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne