FUTSAL FIFA

Bronzový tým loňského ročníku: Beach Boys Odry!!!

Bronzový tým loňského ročníku: Beach Boys Odry!!!

Beach Boys v loňské sezóně dokráčel až do semifinále a díky lepšímu umístění po základní části, než mělo Tornádo, tak Beach Boys skončil na bronzové příčce a jeho zástupcům byl předán pohár za 3. místo. Jak se v Odrách připravují na novou sezónu a jaké si dávají cíle se dozvíte od předsedy Beach Boysu Odry, Aleše Chuděje.

Kdybys měl krátce zhodnotit minulou sezónu, byla pro vás úspěšná či nikoliv?

Sezona se nám potom strašidelném rozjezdu, si myslím, vydařila víc než jsme očekávali. Můžou být ještě asi v někom kousky zklamání, že jsme to nedokázali dotáhnout ještě dál, když už to byl jen takový kousek, ale objektivně musíme uznat, že finále opanovaly týmy, které měli v celém play-off, potažmo v soutěži stabilní vysokou formu. Já na toto 3.místo však nahlížím jako na obrovský úspěch.

 

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Zase musíme začít pokorně, protože jsme se ještě ani nesešli pro pořádný trénink, jelikož nám jako všem dobíhají velké fotbaly, tzn. zápas od zápasu se pokusit prokousat do play-off. No a když ne, tak tu divizi udržet a odehrát tak, ať to všechny baví. Nemusí každý rok být stejný, takže je třeba být i připravený na horší okamžiky. Minulý rok nám to dokázal, co vše je možné.

 

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Žádné zásadní změny se neudály a ani je neplánujeme. Spíše se budeme snažit zapracovávat kluky z béčka. V tomto směru máme ještě co dohánět.

 

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Všichni důležití střelci, kteří to táhli minulou sezonu, ale budeme se snažit spíše sázet na týmovku. Aby jeden tahal druhého nahoru ke kvalitě. Máme v tomto rezervy a víme, kde nás tlačí bota nejvíc. Já osobně bych si přál, aby to byli všichni, kdo nastoupí, aby do toho vložili velké srdce a neskutečný chtíč se pro Beach boys na place rozkrájet. V závěru nám to některým chybělo.

 

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Uvidí se až po soutěži. Vyloženého favorita nemám. Jenom některé, o kterých si můžu myslet, že budou vysoko. Jako vždy vidím Fučko a Jokerit, tam je ta vzájemná rivalita tahá vždy se chtít umístit co nejvýše. Pak tu máme starý dobrý Roub, který to tento rok asi vezme z gruntu útokem. Ale zase se musíme podívat na to, že je zde 12 týmů a všichni mají ve svých řadách skvělé hráče, kteří jsou hladoví. Rok od roku je soutěž těžší a těžší, týmy získávají zkušenosti, takže nakonec se to může vše pomlet tak, že to bude úplně jinak.

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 31968
Posledních 30 dnů: 3063 | Posledních 7 dnů: 400 | Poslední den: 18

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne