FUTSAL FIFA

Představujeme tým:1. FC Tornádo Nový Jičín!!!

Představujeme tým:1. FC Tornádo Nový Jičín!!!

Tornádo bylo především v play-off příjemným překvapením celé soutěže. Ve čtvrtfinále si poradili s druhým celkem po základní části a G.T. Trojanovice vyprovodili ze soutěže jasným výsledkem 2:0 na zápasy. Následné semifinále s FU rozhodovala v obou zápasech až penaltová loterie a i přes to, že se Tornádo do finále neprobojovalo, tak v týmu panuje s loňskou sezónou spokojenost. O rozhovor před novou sezónou jsme požádali předsedu klubu Lukáše Polónyiho!

Kdybyste měl krátce zhodnotit minulou sezónu, byla pro vás úspěšná či nikoliv?

Loňskou sezónu z pohledu nováčka soutěže hodnotím velmi pozitivně, Skončili jsme na 4. místě, což bereme jako úspěch. Vyřadili jsme kvalitní G.T. Trojanovice a narazili jsme na ostřílené FU, kde jsme podlehli 2x až v penaltové rozstřelu. Takže si myslím, že sezóna byla úspěšná.

 

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Cíle pro tento rok v divizi jsou jasně dané. Dostat se do play-off a skončit pokud možno na bedně. Bude to ale těžké, protože se letos soutěž ještě více vyrovná a myslím si, že o play-off bude boj do posledního kola.

 

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Vzhledem ke zdravotním problémům se omezí pobyt na hřišti třem hráčům, proto jsme reagovali na tuto situaci příchodem tří nových hráčů. Věřím, že se zapadnutím nebude problém a už od prvního pobytu u nás potvrdí své kvality, které rozhodně mají.

 

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Myslím si, že důležitý bude týmový projev, a když se k tomu předají individuální dovednosti bude to známka, že jsme na dobré cestě.

 

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Jak už jsem zmiňoval, letos to bude hodně vyrovnané. Určit vyloženého favorita si netroufám. Vyhraje ten nejlepší.

Diskuze

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 31968
Posledních 30 dnů: 3063 | Posledních 7 dnů: 400 | Poslední den: 18

© 2019 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne