FUTSAL FIFA

Trojanovice slaví návrat na vrchol, play off slibuje napínavou podívanou

Trojanovice slaví návrat na vrchol, play off slibuje napínavou podívanou

Základní část futsalové divize F je u konce: Trojanovice slaví návrat na vrchol, play off slibuje napínavou podívanou

Základní část futsalové divize F zná svého vítěze. Po roční přestávce se na první místo vrací G.T. Trojanovice, které si tak připisují první letošní trofej, o niž se v soutěži bojovalo. Jejich konzistentní výkony během celé sezony je vynesly na čelo tabulky a do vyřazovacích bojů vstoupí z nejlepší možné pozice.

Na druhém místě skončili Beach Boys Odry, kteří tímto výsledkem dosáhli historicky nejlepšího umístění po základní části. Třetí příčku obsadil nováček soutěže Baník Ostrava B – Chachaři, jenž se hned ve své premiérové sezoně probojoval mezi elitní osmičku. Čtvrté místo patří dalšímu ostravskému celku VŠB-TUO.

Do play off dále postupují z pátého místa loňský vítěz základní části FU Kopřivnice, šestý Ferram Opava, sedmý Amatér Komárovice a osmé místo, ještě zajišťující účast ve vyřazovacích bojích, obsadil Fénix Budišov nad Budišovkou.

Dvojice pro čtvrtfinále play off:

  • G.T. Trojanovice – Fénix Budišov nad Budišovkou

  • Beach Boys Odry – Amatér Komárovice

  • Baník Ostrava B – Chachaři – Ferram Opava

  • VŠB-TUO – FU Kopřivnice

Brány play off zůstaly zavřené pro kvarteto týmů KFV Roub Vítkovice, Jokerit Kopřivnice, AFC Medvědi Malé Hoštice a Baracuda Jakubčovice. Právě Baracuda doplatila především na nepovedený start soutěže, který už v závěru nedokázala dohnat.

Velkým zklamáním je především neúčast Jokeritu Kopřivnice ve vyřazovacích bojích. Tým přitom vstoupil do sezony velmi dobře a patřil mezi poslední tři celky, které do 7. kola nepoznaly hořkost porážky. Závěr soutěže mu však vůbec nevyšel a na postup do play off mu nakonec chyběl jediný bod.

Individuální ocenění

O titul nejlepšího střelce se podělili Pavel Střelec (FU Kopřivnice) a Zbyněk Pospěch (Ferram Opava), kteří shodně nastříleli 17 branek. Nejlepším nahrávačem soutěže se stal Jakub Mikulenka (VŠB-TUO) s 24 asistencemi a stejný hráč ovládl i produktivitu celé soutěže, když nasbíral celkem 34 bodů.

Play off tak slibuje velmi vyrovnané a atraktivní souboje, ve kterých může překvapit téměř kdokoliv. Jedno je jisté – boj o celkové prvenství teprve začíná.

Diskuze

Tabulka

1. AS Bizon Studénka 16 84:43 41
2. FU Kopřivnice "B" 16 78:30 40
3. FC Vichury 16 83:45 33
4. Ozon Kunín 16 62:48 26
5. Růžové Tlapičky.. 16 60:47 22
6. 1. FT Libhošť 16 44:71 18
7. Lokomotiva Gangsters.. 16 35:78 15
8. RIFC Drivers Nový Jičín 16 40:71 11
9. Beach Boys Odry „B“ 16 24:77 4

Kompletní tabulka

Střelci ligy

16 gólů

Jakub Balhárek

 

FU Kopřivnice "B"

16 gólů

Filip Doležal

 

FC Vichury

16 gólů

Josef Hub

 

Ozon Kunín

13 gólů

Miroslav Ronec

 

AS Bizon Studénka

12 gólů

Lukáš Uhlíř

 

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 552982
Posledních 30 dnů: 16628 | Posledních 7 dnů: 3973 | Poslední den: 548

© 2026 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | futsalfifa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne