FUTSAL FIFA

Před Vánoční přestávkou: Očekává nás napínavé 9. kolo futsalové divize F

Před Vánoční přestávkou: Očekává nás napínavé 9. kolo futsalové divize F

S blížícím se koncem roku nás čeká vzrušující futsalová akce, a to v podobě 9. kola futsalové divize F. Všechny zápasy tohoto kola jsou naplánovány na dnešní den, a fanoušci se mohou těšit na zajímavá utkání a dvě vzrušující derby.

 

První derby nás zavede do Odry, kde se utkají Beach Boys Odry a Baracuda Jakubčovice. Obě mužstva mají za sebou silné výkony v předchozích kolech, a tak můžeme očekávat tvrdý boj o vítězství na palubovce. Beach Boys Odry budou chtít využít domácího prostředí a zaskočit Baracudu Jakubčovice, která však má v poslední době pevnou obranu a nelehké ji porazit.

 

Druhé derby představuje souboj mezi AFC Medvědi Malé Hoštice a SK Ferram Opava. Tato utkání bývají vždy plná vášně a rivalita obou týmů příslibem skvělého sportovního zážitku. Zatímco Medvědi budou usilovat o domácí vítězství, Ferram Opava se pokusí zkomplikovat jim to a upevnit si svou pozici v tabulce.

 

Další zajímavý zápas nás čeká mezi VŠB-TUO a současným lídrem soutěže G.T. Trojanovice. G.T. Trojanovice se prezentují jako silný tým s vynikající útočnou fází, ale VŠB-TUO bude chtít před domácím publikem ukázat, že se na něj nedá lehce zapomenout.

 

FU Kopřivnice se utká s Roubem Vítkovice v dalším zápase. Obě mužstva mají a co hrát, a tak můžeme očekávat vyrovnaný souboj s bojem o každý míč.

 

Poslední duel 9. kola přinese střetnutí mezi Real Top Frýdek-Místek a USK Ostravskou univerzitou. Real Top bude hledat cestu k návratu na výherní vlnu, ale Ostravská univerzita má svá vlastní ambici a bude chtít vybojovat tři body na cizím hřišti.

 

Sledujte dnešní zápasy s napětím a buďte připraveni na vánoční přestávku, která nám přinese čas na vyhodnocení dosavadního průběhu sezóny a na nabití energie pro následující futsalové výzvy v roce 2024.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 317664
Posledních 30 dnů: 20511 | Posledních 7 dnů: 4680 | Poslední den: 559

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne