FUTSAL FIFA

Růžové Tlapičky Hukvaldy ovládly úvodní turnaj okresního přeboru!

Růžové Tlapičky Hukvaldy ovládly úvodní turnaj okresního přeboru!

Po výborném úvodním turnaji okresního přeboru, což je nejvyšší soutěž v okresech Nový Jičín a Frýdek-Místek, se na čele tabulky usadily Růžové Tlapičky Hukvaldy. Tým si připsal dvě vítězství, nejprve s přesvědčivým skóre 8:0 nad AS Bizon Studénka a poté v nejlepším utkání dne porazil loňského mistra FC Vichuru 3:1.

 

Růžové Tlapičky se tak vyšvihly na první místo a ukázaly svou sílu v soutěži, kde každý bod je důležitý. Tým je vynikající kombinací pevné obrany a útočného potenciálu, což se projevilo v jejich výkonech na hřišti.

 

Na druhém místě tabulky se nachází FU Kopřivnice "B" a Forza Rožnov, oba se shodným ziskem 4 bodů za jedno vítězství a vzájemnou remízu. Oba týmy předvedly kvalitní výkony a ukázaly, že jsou připraveny bojovat o titul v soutěži.

 

Střelecky se vynikajícím způsobem dařilo Tomáši Černíkovi z Růžových Tlapiček, který vstřelil celkem 5 gólů. Jeho přesná střelba a schopnost najít cestu k brance se stala klíčovým prvkem úspěchu jeho týmu.

 

Soutěž teprve začíná, a tak můžeme očekávat další napínavé zápasy a dramatické momenty na cestě za mistrovským titulem v okresním přeboru. Sledujte, jak se týmy vyrovnávají a kdo se nakonec bude radovat z triumfu!

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 371918
Posledních 30 dnů: 12882 | Posledních 7 dnů: 2901 | Poslední den: 37

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne