FUTSAL FIFA

Zahájení futsalového okresního přeboru: Boj o vrchol!

Zahájení futsalového okresního přeboru: Boj o vrchol!

Futsalový okresní přebor v okresech Nový Jičín a Frýdek-Místek začíná zítra a přináší s sebou očekávanou dávku vzrušení a soutěžního ducha. Letošní ročník přinese tvrdý boj mezi osmi týmy, kteří budou usilovat o prestižní titul nejlepšího futsalového týmu v daném okrese.

 

V letošním ročníku se v okresním přeboru představí týmy AS Bizon Studénka, Orel Štramberk, Růžové Tlapičky Hukvlady, Lavina Kopřivnice, Forza Rožnov, FU Kopřivnice "B", Rapid/TJ Sviadnov a obhájce titulu FC Vichury. I když měla být soutěž původně devítitičlenná, poslední chvíli přinesla odhlášení týmu Jokerit Kopřivnice "B". Týmy budou mít možnost utkat se dvoukolově každý s každým.

 

Jedním z favoritů na zisk titulu je nepochybně loňský mistr tým FC Vichury, který má za sebou silnou sezónu a bude obhajovat svůj titul s odhodláním. Rovněž se očekává, že Růžové Tlapičky Hukvaldy, pravidelný účastník špičky soutěže, budou patřit mezi silné konkurenty.

 

Sledujte tento prostor, abyste byli v obraze ohledně aktuálních výsledků, zajímavých momentů a postupu týmů v průběhu futsalového okresního přeboru v okrese Nový Jičín a Frýdek-Místek! Sezona začíná a s ní přicházejí nové příběhy a hrdinové futsalového hřiště.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 371956
Posledních 30 dnů: 12889 | Posledních 7 dnů: 2906 | Poslední den: 75

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne