FUTSAL FIFA

Úvodní turnaj futsalové 1. okresní třídy: Vítězství FU Kopřivnice

Úvodní turnaj futsalové 1. okresní třídy: Vítězství FU Kopřivnice

První setkání týmů futsalové 1. okresní třídy nabídlo zajímavé souboje, které znamenaly začátek nové sezóny pro čtyři účastníky: Javor Bordovice, FC Smíšené 2003 Fulnek, FU Kopřivnice "C" a Real Top Frýdek-Místek "B". Všechny týmy odehrály tři zápasy, které přinesly vítězství, prohry a zajímavé střelecké výkony.

 

FU Kopřivnice "C": Dominance a bezchybná výkonnost

Tým FU Kopřivnice "C" byl jasným vítězem úvodního turnaje. Odehráli tři zápasy a zvítězili ve všech. Porazili Javor Bordovice 6:0, Real Top Frýdek-Místek "B" 4:2 a FC Smíšené 2003 Fulnek 4:1. Jejich vynikající výkony a skvělá taktika na hřišti jim zajistily maximální bodový zisk. Milan Štěpán z FU Kopřivnice "C" se stal střeleckým lídrem, když vstřelil 6 gólů.

 

Real Top Frýdek-Místek "B": Silné výkony a vítězství

Tým Real Top Frýdek-Místek "B" také předvedl solidní výkony. Získali 6 bodů za dvě výhry, když porazili Javor Bordovice 9:3 a FC Smíšené 2003 Fulnek 7:1. Zápas prohráli pouze s FU Kopřivnicí "C". Patrick Štefek se stal střeleckou hvězdou týmu, když vstřelil celkem 6 gólů během turnaje.

 

Ostatní týmy: Odhodlání a boj

Javor Bordovice prohrál všechny tři své zápasy, zatímco FC Smíšené 2003 Fulnek zaznamenal jedno vítězství proti Javor Bordovice 6:2.

 

První turnaj futsalové 1. okresní třídy ukázal sílu týmu FU Kopřivnice "C" a Real Top Frýdek-Místek "B". Jejich vynikající výkony a střelecká schopnost zajistily výhry a vedení v tabulce. Sezóna teprve začíná a s tím přicházejí naděje a očekávání na to, co nás ještě čeká v dalších zápasech.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 383725
Posledních 30 dnů: 8089 | Posledních 7 dnů: 980 | Poslední den: 103

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne