FUTSAL FIFA

Úvodní turnaj futsalové 2. okresní třídy: TJ Slavoj Jeseník a G.T. Trojanovice v čele

Úvodní turnaj futsalové 2. okresní třídy: TJ Slavoj Jeseník a G.T. Trojanovice v čele

Úvodní turnaj futsalové 2. okresní třídy přinesl zajímavé výsledky a první výkony týmů, které se snaží posunout v této nové sezóně. TJ Slavoj Jeseník a G.T. Trojanovice „B“ předvedly vynikající výkony a získaly plný počet bodů, čímž se ujaly čela tabulky.

TJ Slavoj Jeseník:

Tým TJ Slavoj Jeseník nad Odrou začal sezónu se sebevědomím, získal dvě vítězství a plný počet šesti bodů. Jeho hra byla nádherně koordinovaná a útočně silná. V zápase proti Beach Boys Odry „C“ zaznamenali výhru 10:2, následně porazili Blue Thunders Kopřivnice 3:2. Tento výkon je dobrým základem pro Jeseník do nadcházejících zápasů.

Střelecký talent a významný přínos: Petr Kratochvíl

Petr Kratochvíl z Jeseníku se stal hvězdou turnaje, když vstřelil celkem šest gólů, což z něj učinilo nejproduktivnějšího střelce turnaje. Jeho přínos k vítězství týmu byl zásadní a jeho střelecké umění bylo klíčovým faktorem pro úspěch Slavoje Jeseník.

G.T. Trojanovice „B“:

G.T. Trojanovice „B“ si také odnesly plný počet bodů z úvodního turnaje, čímž se umístily na vrcholu tabulky. S výsledky 5:1 proti Blue Thunders Kopřivnice a 7:2 proti Beach Boys Odry „C“ potvrdily svou kvalitu a odhodlání. Jejich útočný potenciál a schopnost kontrolovat zápasy byly klíčem k úspěchu.

Tyto dva týmy ukázali sílu a odhodlání v úvodním turnaji a jsou na správné cestě k tomu, aby si vytvořily silné postavení v této soutěži. Jejich výkony zanechaly silný dojem na soutěž a fanoušky futsalu.

Další zápasy a souboje přinesou nové příběhy a příležitosti pro týmy, aby ukázaly své schopnosti. Sezóna se teprve rozehrála a týmy budou chtít ukázat, co v nich je, aby dosáhly na vysoká místa v tabulce.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

8 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

5 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

5 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Petr Marek

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Tomáš Černík

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 272677
Posledních 30 dnů: 10609 | Posledních 7 dnů: 2422 | Poslední den: 26

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne