FUTSAL FIFA

3. kolo futsalové divize F: Očekávané souboje a vzrušující střety

3. kolo futsalové divize F: Očekávané souboje a vzrušující střety

Blížící se třetí kolo futsalové divize F přináší lákavé souboje a zajímavé konfrontace, které fanoušci futsalu nebudou chtít minout. Zde je přehled zápasů, které na sebe v tomto kole narazí.

 

Pátek 10.11.

18:45 FU Kopřivnice vs. Amatér Komárovice: Kopřivnice se postaví proti Komárovicím v souboji, který slibuje vzrušující akci a tvrdý boj na hřišti. Oba týmy budou chtít získat cenné body a posunout se v tabulce.

19:00 SK Krmelín vs. FC Jokerit Kopřivnice: Krmelín se střetne s FC Jokerit v dalším vzrušujícím střetnutí tohoto kola. Oba týmy budou usilovat o vítězství a posun v tabulce.

19:10 Real Top Frýdek-Místek vs. Ferram Opava: Real Top se utká s Opavou v zápase, který bude mít velký vliv na tabulku. Obě mužstva budou chtít bodovat a získat výhru.

20:15 KFV Roub Vítkovice vs. Beach Boys Odry: Roub Vítkovice se postaví proti Beach Boys v zápase plném očekávání a rivalit. Oba týmy se budou snažit získat vítězství a posílit své postavení v tabulce.

Neděle 12.11.

17:00 G.T. Trojanovice vs. Medvědi Malé Hoštice: Trojanovice se postaví proti Medvědům Malé Hoštice v souboji, který může přinést mnoho emocí a gólů. Obě mužstva budou chtít ukázat svou sílu a získat body pro svůj tým.

18:00 USK Ostravská univerzita vs. Baracuda Jakubčovice: Ostravská univerzita se utká s Baracudou Jakubčovice v souboji dvou silných týmů. Očekává se tvrdý boj a soutěživé momenty, které fanoušky dostanou na nohy.

 

Třetí kolo futsalové divize F slibuje vášeň, góly a vzrušení. Fanoušci se mohou těšit na zajímavé střety a boje na hřišti, které určitě přinesou nové hrdiny a příběhy. Sezóna se rozehrála a tato kola nám přinesou další dávku emocí a napětí.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

8 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

5 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

5 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Petr Marek

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Tomáš Černík

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 272671
Posledních 30 dnů: 10608 | Posledních 7 dnů: 2423 | Poslední den: 20

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne