FUTSAL FIFA

Začátek futsalové 2. okresní třídy: Nové týmy a vzrušující očekávání

Začátek futsalové 2. okresní třídy: Nové týmy a vzrušující očekávání

S blížícím se víkendem se otevírají brány další sezóny futsalové 2. okresní třídy, a s nimi přichází vzrušující očekávání, nováčci a závratné chvíle pro fanoušky. Letošní soutěž bude hostit širokou škálu týmů, zahrnujících zkušené sestavy a nové tváře, které budou chtít dokázat své schopnosti na futsalovém poli. Týmy se mezi sebou utkají dvoukolově každý s každým.

 

Mezi účastníky letošní 2. okresní třídy najdeme známé týmy i nováčky, kteří si připravili své sestavy na novou sezónu. Zde jsou týmy, které se představí v letošním ročníku:

 

G.T. Trojanovice „B“: Tým s bohatou historií a zkušenostmi se bude snažit ukázat svou sílu a kvality v novém ročníku. Jaké nové talenty a strategie představí?

 

Beach Boys Odry „C“: Beach Boys přinášejí svůj charakteristický styl hry na písku do futsalové arény. Jak si povede jejich „C“ tým v této sezóně?

 

FC Lesní Zvěř Frenštát p. R.: Lesní Zvěř bude chtít zakončit sezónu s úspěchem a udělat dojem na své soupeře. S jakými taktikami přijdou?

 

Lokomotiva Gangsters Kopřivnice: S podporou fanoušků a gangsterským duchem se Lokomotiva bude snažit zpříjemnit život svým soupeřům. Podaří se jim dosáhnout vysokých met?

 

SK Beskyd Frenštát p. R.: Beskyd bude chtít posunout svou hru na novou úroveň a ukázat, že jsou vážným soupeřem v této třídě.

 

Blue Thunders Kopřivnice: Nováčci v soutěži se budou snažit oslnit svou prvotní sezónu. Jak rychle se dokážou adaptovat na konkurenci?

 

TJ Slavoj Jeseník nad Odrou: Jeseník nad Odrou bude chtít svoji nadšenou fotbalovou komunitu reprezentovat na futsalovém hřišti. S jakou silou přijdou?

 

Baracuda Jakubčovice „B“: Jakubčovice „B“ budou chtít navázat na úspěchy svých kolegů a ukázat, že mají co nabídnout i na druhé straně soutěže.

 

Soutěž začíná a s ní přicházejí vášnivé duely, nádherné góly a překvapující momenty. Fanoušci mohou očekávat neuvěřitelné zápasy a soutěž, která přinese mnoho radosti všem, kdo sledují futsalové utkání v okrese. Sezóna se teprve rozjíždí, a tak zbývá mnoho příběhů a emocí, které se budou odvíjet v příštích týdnech a měsících.

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 383731
Posledních 30 dnů: 8076 | Posledních 7 dnů: 981 | Poslední den: 109

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne