FUTSAL FIFA

Zlín v semifinále nestačil na Trojanovice a letos končí na třetím místě!

Zlín v semifinále nestačil na Trojanovice a letos končí na třetím místě!

               Loňské finále se opakovat nebude. Futsalisté Zlína měli po  prvním zápase, který vyhráli až na penalty k dispozici dva mečboly, ale nedokázali využít ani jeden. S Trojanovicemi prohráli nakonec i rozhodující třetí zápas 5:3 a letos se do finále nepodívají.

               Zápas přitom začali lépe domácí, kteří v úvodu mohli jít několikrát do vedení, nicméně gól dát nedokázali a šance vždy končily na brankové konstrukci hostí. Naopak Trojanovice v první půli dokázaly dát dva góly. Zlínu se ke konci první půle naskytla veliká možnost snížit na 2:1, nicméně nařízenou penaltu Konečník proměnit nedokázal.

               Ve druhé půli Trojanovice dobře bránily a Zlín, když už si dokázal vypracovat nějakou gólovou příležitost, tak ji proměnit nedokázal. Trojanovice svému soupeři za celý zápas nedovolily, aby se přiblížil na rozdíl jednoho gólu a vítězství si pohlídaly až do konce.  

 

VŠSK Zlín - G.T. Trojanovice  3:5 (0:2)

Branky: Votava Petr 2, Lendler Patrik - Žák Matěj 2, Klimpar Pavel 2, Halda Patrik

Pavel Krajča (VŠSK Zlín): „Hodnotí se mi to hodně těžce. Cílem bylo se opět probojovat do finále a to se nepovedlo. Je potřeba říci, že Trojanovice byli velmi dobrý soupeř a postoupili zaslouženě. My jsme doplatili na neproměňování šancí a taky musím říct, že při nás nestálo štěstí, nastřelili jsme asi 4 tyče a 2 břevna, neproměnili jsme penaltu. Klukům a všem co se na chodu našeho týmu podílí chci za sezónu poděkovat. Dvě sezóny jsme neabsolvovali ani jeden trénink a dokázali jsme být druzí a třetí. Už nám chybí jen to první.“

Dalibor Petrželka (G.T. Trojanovice): „Poprvé se nám podařilo prolomit semifinále a přes další velmi silný tým jsme vybojovali finále. Opět rozhodovala produktivita v koncovce. V řadě situací jsme měli štěstí nebo nás podržel skvělý gólman. Naopak spoustu šancí a dobrých příležitostí jsme proměnit nedokázali a tak byly oba týmy ve hře až do poslední minuty. Se Zlínem to byla výborná série, která měla „draif“ a šlo v každém zápase a každou minutu cítit o co se hraje. Mrzí nás, že jsme do posledního utkání s Jakubčovicemi ztratili vinou zranění Radima Špačka, který zápas dohrál s poraněním lokte ve Zlínské nemocnici. Děkujeme za přístup soupeři a znovu za přesnost v rozhodování rozhodčím, mělo opět úroveň. Poděkování patří i fanouškům, kteří byli skvělí a všem co nás přijeli podpořit včetně toho nejmladšího, který již má rok a půl a nejstarší dámy v hale, v krásném věku osmdesát osm a půl let .-). S takovou podporou nás porazit bylo těžké.“

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

8 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

5 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

5 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Petr Marek

 

FU Kopřivnice "B"

5 gólů

Tomáš Černík

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 272677
Posledních 30 dnů: 10609 | Posledních 7 dnů: 2421 | Poslední den: 26

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne