FUTSAL FIFA

Tornádo otočilo sérii s Jokeritem a je posledním semifinalistou!

Tornádo otočilo sérii s Jokeritem a je posledním semifinalistou!

               Jak měl Jokerit před týdnem blízko k postupu do semifinále, tak v posledním třetím rozhodujícím zápase k tomu měl naopak od začátku hodně daleko. Tornádo odehrálo svůj nejlepší zápas v letošním ročníku divize a naopak Jokeritu se moc nedařilo. Když se k tomu navíc přičetly dva smolné vlastní góly, tak po závěrečném hvizdu slavilo postup Tornádo! Jokerit byl každopádně nejlepším týmem ze všech čtvrtfinalistů, jako jediný potrápil nejvíce svého soupeře a vypadl až po třech zápasech.

 

 

 

Jonáš Holub (FC Jokerit Kopřivnice): „Dnes ne! Dnešní zápas byl pro nás jako z hororu S. Kinga. Ze startu jsme si dali smolný vlastenec a k tomu přidali další dvě chyby a díky tomu šlo Tornádo o poločasu do vedení 3:0. V kabině jsme si vyměnili názory, ale nepomohlo to. Soupeř byl aktivní, a i když jsme chtěli hrát a vytvářet šance, tak nás soupeř potrestal a konečným výsledkem byl stav 1:6. Mohli bychom se chvástat 5 místem v konečné tabulce, ale proč? V této sezóně se nám povedlo omladit tým s získat týmový duch, který nám scházel. Někdo se nám může smát, ale já jsem na tým pyšný, vidím razantní posun oproti minulým sezónám. A jsem rád, že hrajeme za žluto-modrý dres a neměníme stranu! Klobouček samozřejmě patří i soupeři, dneska zaslouženě. Držíme halovky a snad se dostanete co nejdál.“

 

Jakub Macíček (1.FC Tornádo Nový Jičín): „Třetí a rozhodující zápas jsme odehráli nejlepší zápas dosavadní sezóny. Celé mužstvo hrálo naprosto fantasticky, velkou motivaci byly komentáře ze strany soupeře na náš tým, což znamenalo o motivaci navíc dotáhnout čtvrtfinálovou bitvu do vítězného konce, což se nám podařilo. První poločas jsme vedli o 3 branky, které padly po nádherných futsalových či individuálních akcích. Jokerit vůbec nevěděl co měl hrát a nenašel na nás za celý zápas recept jak nás porazit. Druhý poločas jsme si pohlídali, hráli naši hru a přidali další nádherné branky. Domácí snížili na 1:5 z power play, kdy už všichni, kteří dorazili podpořit naše mužstvo (za což jim velmi děkujeme, jelikož přišli ve velkém počtu), že je o výsledku rozhodnuto. Po zbytek zápasu jsme ještě nevyužili nádherné akce, které snesli potlesk u celého publika a přidali jsme ještě po nádherné akci gól na konečných 1:6. Do další kola jdeme proti Baracudě, které chceme oplatit porážku a postoupit do finále. Doufejme, že tentokrát své utkání zvládnou i rozhodčí a všichni diváci si užijí nádherný semifinálový duel plný kvalitního futsalu.“

 

Čtvrtfinále - 3. zápas:

FC Jokerit Kopřivnice - 1. FC Tornádo Nový Jičín 1:6 (0:3)

Branky: Jiříček Jan - Dybal Dominik 2, Bzirský Martin, Uhlíř Lukáš;

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

19 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

19 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

17 gólů

Lukáš Bajer

 

Lavina Kopřivnice

16 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

13 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 256513
Posledních 30 dnů: 3696 | Posledních 7 dnů: 1180 | Poslední den: 4

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne