FUTSAL FIFA

O víkendu startuje play-off a play-out!

O víkendu startuje play-off a play-out!

               Vrchol letošní sezóny už klepe na dveře. V sobotu a v neděli se odehrají první zápasy čtvrtfinálových sérií. Play off jako první rozehraje obhájce titulu Baracuda Jakubčovice proti Ostravské univerzitě. Favorit v téhle sérii je jednoznačný a pro Baracudu by neměla Ostravská univerzita, i vzhledem k posledním výsledkům, představovat větší překážku. Ostravská univerzita se dostala do play-off až v posledním zápase základní části, ale bohužel i tak má zatím velké problémy s poskládáním sestavy na zápas.

               V druhém sobotním zápase proti sobě nastoupí domácí Jokerit a novojičínské Tornádo, a i když Jokerit skončil na čtvrtém místě před Tornádem a svého soupeře v posledním kole porazil, tak favoritem v téhle sérii by mělo být Tornádo. V neděli proti sobě nastoupí G.T. Trojanovice, které by rovněž měly být favoritem v souboji s ostravským VŠB. Trojanovice loni VŠB vyřadily v předkole a minulý týden rovněž doma nad svým soupeřem zvítězily. Vysokoškoláci se každopádně minimálně ve dvou zápasech budou snažit dokázat Trojanovicím, že futsal hrát umějí a že je i dokáží porazit.

V posledním čtvrtfinále, které začne v neděli ve Zlíně se střetnou proti sobě VŠSK Zlín a AFC Medvědi Malé Hoštice. Favoritem v této sérii je určitě druhý tým po základní části což je VŠSK Zlín, nicméně Medvědi se se Zlínem v posledních dvou letech utkaly dvakrát a ani jednou s ním neprohrály. Naposledy z toho byla doma vysoká výhra.

               V sobotu odstartuje skupina o záchranu, kde bude bojoval Krmelín, Beach Boys, Ferram Opava a Roub Vítkovice. Zde by měly být všechny zápasy hodně vyrovnané a rozhodovat by se mohlo až v posledních zápasech.

 

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

24 gólů

Denis Varga

 

Lavina Kopřivnice

22 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

18 gólů

Tomáš Hykel

 

FU Kopřivnice "B"

12 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

12 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 362307
Posledních 30 dnů: 13153 | Posledních 7 dnů: 2949 | Poslední den: 384

© 2024 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne