FUTSAL FIFA

O víkendu startuje play-off a play-out!

O víkendu startuje play-off a play-out!

               Vrchol letošní sezóny už klepe na dveře. V sobotu a v neděli se odehrají první zápasy čtvrtfinálových sérií. Play off jako první rozehraje obhájce titulu Baracuda Jakubčovice proti Ostravské univerzitě. Favorit v téhle sérii je jednoznačný a pro Baracudu by neměla Ostravská univerzita, i vzhledem k posledním výsledkům, představovat větší překážku. Ostravská univerzita se dostala do play-off až v posledním zápase základní části, ale bohužel i tak má zatím velké problémy s poskládáním sestavy na zápas.

               V druhém sobotním zápase proti sobě nastoupí domácí Jokerit a novojičínské Tornádo, a i když Jokerit skončil na čtvrtém místě před Tornádem a svého soupeře v posledním kole porazil, tak favoritem v téhle sérii by mělo být Tornádo. V neděli proti sobě nastoupí G.T. Trojanovice, které by rovněž měly být favoritem v souboji s ostravským VŠB. Trojanovice loni VŠB vyřadily v předkole a minulý týden rovněž doma nad svým soupeřem zvítězily. Vysokoškoláci se každopádně minimálně ve dvou zápasech budou snažit dokázat Trojanovicím, že futsal hrát umějí a že je i dokáží porazit.

V posledním čtvrtfinále, které začne v neděli ve Zlíně se střetnou proti sobě VŠSK Zlín a AFC Medvědi Malé Hoštice. Favoritem v této sérii je určitě druhý tým po základní části což je VŠSK Zlín, nicméně Medvědi se se Zlínem v posledních dvou letech utkaly dvakrát a ani jednou s ním neprohrály. Naposledy z toho byla doma vysoká výhra.

               V sobotu odstartuje skupina o záchranu, kde bude bojoval Krmelín, Beach Boys, Ferram Opava a Roub Vítkovice. Zde by měly být všechny zápasy hodně vyrovnané a rozhodovat by se mohlo až v posledních zápasech.

 

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

19 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

19 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

17 gólů

Lukáš Bajer

 

Lavina Kopřivnice

16 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

13 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 243808
Posledních 30 dnů: 4535 | Posledních 7 dnů: 873 | Poslední den: 56

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne