FUTSAL FIFA

Baracuda se utká se Zlínem v přímém souboji o první místo!

Baracuda se utká se Zlínem v přímém souboji o první místo!

               Už jsou pouze čtyři kola do konce základní části a v tom desátém nás čekají dva klíčové zápasy. Po zaváhání Trojanovic s Jokeritem už může nejspíš reálně pouze Zlín zaútočit na první místo Jakubčovic a pokusit se vyhrát základní část a získat první letošní pohár. A právě tyto dva týmy se utkají v tomhle kole v přímém souboji. V neděli ovšem bude mít výhodu domácího prostředí Zlín a bude se jednat o reprízu loňského finále.

               Druhý klíčový zápas pro další vývoj v tabulce a boji o play-off se odehraje v sobotu v Novém Jičíně mezi domácím Tornádem a FU Kopřivnicí. Tornádo nemá v posledních zápasech dobrou formu a začíná nečekaně ztrácet body. Z posledních čtyřech zápasů vyhrálo Tornádo pouze jednou. Nejprve prohrálo doma se Zlínem, následně vyhrálo s Beach Boys, potom ovšem následovala další domácí ztráta, když Tornádo remizovalo s Medvědy a v posledním kole prohrálo v Jakubčovicích. Nyní má Tornádo na svém kontě 16 bodů a je na čtvrté příčce, nicméně další domácí prohra s FU Kopřivnicí by je klidně mohla odsunout až na 10.místo.

               Pro FU Kopřivnici je ovšem situace ještě složitější. Nyní je na 10. místě s 13 body. Když se podíváme na los 10. kola, tak týmy které má na dohled jsou v tomto kole mírnými favority a je velká pravděpodobnost, že minimálně tři týmy z kvarteta Ostravská univerzita, VŠB, Medvědi a Komárovice své zápasy zvládnou. V případě prohry s Tornádem by pak FU ztrácelo na příčky play-off minimálně 3 body možná i víc a FU nemá zrovna lehký los v závěru základní části, jelikož příští týden hrají doma se Zlínem a soutěž končí zápasem s Medvědy.

               Jak už bylo výše napsáno tak v tomhle kolo jsou mírnými favority týmy USK Ostravské univerzity, VŠB-TU Ostrava, Amatéru Komárovic a Medvědů. Na druhou stranu pokud se ještě někdo ze čtveřice Krmelín, Roub, Ferram a Beach Boys bude chtít vyhnout bojům o záchranu, tak má asi poslední možnost dostat se na vítěznou vlnu a dotáhnout se na týmy před sebou.

Každopádně soutěž je opět hodně vyrovnaná a boj o play-off bude probíhat nejspíš až do posledního kola.

 

Rozpis zápasů 10.kola:

Pátek 13.1.

19:30  SK Krmelín - USK Ostravská univerzita

20:00  VSK VŠB-TUO - KFV Roub Vítkovice

 

Sobota 14.1.

17:00  Beach Boys Odry - Medvědi Malé Hoštice

19:00  1. FC Tornádo Nový Jičín - FU Kopřivnice

 

Neděle 15.1.

16:00   VŠSK Zlín - Baracuda Jakubčovice             

18:15  Amatér Komárovice - Ferram Opava

 

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

10 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

9 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

9 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

9 gólů

Daniel Vavřík

 

FC Vichury

8 gólů

Jiří Jalůvka

 

Lavina Kopřivnice

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 220542
Posledních 30 dnů: 8422 | Posledních 7 dnů: 2137 | Poslední den: 312

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne