FUTSAL FIFA

Baracuda se utká se Zlínem v přímém souboji o první místo!

Baracuda se utká se Zlínem v přímém souboji o první místo!

               Už jsou pouze čtyři kola do konce základní části a v tom desátém nás čekají dva klíčové zápasy. Po zaváhání Trojanovic s Jokeritem už může nejspíš reálně pouze Zlín zaútočit na první místo Jakubčovic a pokusit se vyhrát základní část a získat první letošní pohár. A právě tyto dva týmy se utkají v tomhle kole v přímém souboji. V neděli ovšem bude mít výhodu domácího prostředí Zlín a bude se jednat o reprízu loňského finále.

               Druhý klíčový zápas pro další vývoj v tabulce a boji o play-off se odehraje v sobotu v Novém Jičíně mezi domácím Tornádem a FU Kopřivnicí. Tornádo nemá v posledních zápasech dobrou formu a začíná nečekaně ztrácet body. Z posledních čtyřech zápasů vyhrálo Tornádo pouze jednou. Nejprve prohrálo doma se Zlínem, následně vyhrálo s Beach Boys, potom ovšem následovala další domácí ztráta, když Tornádo remizovalo s Medvědy a v posledním kole prohrálo v Jakubčovicích. Nyní má Tornádo na svém kontě 16 bodů a je na čtvrté příčce, nicméně další domácí prohra s FU Kopřivnicí by je klidně mohla odsunout až na 10.místo.

               Pro FU Kopřivnici je ovšem situace ještě složitější. Nyní je na 10. místě s 13 body. Když se podíváme na los 10. kola, tak týmy které má na dohled jsou v tomto kole mírnými favority a je velká pravděpodobnost, že minimálně tři týmy z kvarteta Ostravská univerzita, VŠB, Medvědi a Komárovice své zápasy zvládnou. V případě prohry s Tornádem by pak FU ztrácelo na příčky play-off minimálně 3 body možná i víc a FU nemá zrovna lehký los v závěru základní části, jelikož příští týden hrají doma se Zlínem a soutěž končí zápasem s Medvědy.

               Jak už bylo výše napsáno tak v tomhle kolo jsou mírnými favority týmy USK Ostravské univerzity, VŠB-TU Ostrava, Amatéru Komárovic a Medvědů. Na druhou stranu pokud se ještě někdo ze čtveřice Krmelín, Roub, Ferram a Beach Boys bude chtít vyhnout bojům o záchranu, tak má asi poslední možnost dostat se na vítěznou vlnu a dotáhnout se na týmy před sebou.

Každopádně soutěž je opět hodně vyrovnaná a boj o play-off bude probíhat nejspíš až do posledního kola.

 

Rozpis zápasů 10.kola:

Pátek 13.1.

19:30  SK Krmelín - USK Ostravská univerzita

20:00  VSK VŠB-TUO - KFV Roub Vítkovice

 

Sobota 14.1.

17:00  Beach Boys Odry - Medvědi Malé Hoštice

19:00  1. FC Tornádo Nový Jičín - FU Kopřivnice

 

Neděle 15.1.

16:00   VŠSK Zlín - Baracuda Jakubčovice             

18:15  Amatér Komárovice - Ferram Opava

 

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

19 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

19 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

17 gólů

Lukáš Bajer

 

Lavina Kopřivnice

16 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

13 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 256514
Posledních 30 dnů: 3693 | Posledních 7 dnů: 1181 | Poslední den: 5

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne