FUTSAL FIFA

Hráčem měsíce listopadu jste za divizi zvolili Jakuba Macíčka u Tornáda!

Hráčem měsíce listopadu jste za divizi zvolili Jakuba Macíčka u Tornáda!

         Celkem dorazilo pro všechny čtyři hráče 614 hlasů a pro Kubu hlasovalo 261 lidí. Na druhém místě skončil ze ziskem 224 hlasů Daniel Vavroš z Baracudy a třetí byl se 102 hlasy Denis Bořucký z Medvědů. Všem co se zapojili do hlasování moc děkujeme!

            Kubovi cenu předáme na nejbližším domácím zápase Tornáda, které by mělo být v neděli v 19:00, kde samozřejmě zveme všechny fanoušky, aby si Kubu přišli zkontrolovat zda je opravdu cena ve správných rukou. Kubu jsme samozřejmě trošku vyzpovídali a přinášíme s ním krátký rozhovor.

 

Kubo v kolika letech a kde jsi začínal s futsalem? Vzpomeneš si ještě?

Ahoj, futsal jsem začinal asi v 16 letech za tým New Jersey Nový Jičín.
 

Bereš futsal jako výborný doplněk k fotbalu přes zimní měsíce, nebo co se ti na tom sportu nejvíce líbí?

Určitě to beru jako výborný doplněk k fotbalu, hráč se naučí více pracovat s míčem, a také přes zimu kdy skončí sezóna se člověk aspoň nějak udržuje. Každopádně na futsale se mi nejvíce líbí, že hra je rychlá a kromě individualních dovedností se tam dají nacvičit hodně taktických situací

Před sezónou jsi vyměnil dres Jokeritu za dres Tornáda. Co tě k tomu vedlo a je ta výměna trvalá?

Chtěl jsem jít za rodinkou do Nového Jičína, a jestli bude trvalá, kdo ví... :D
 

Když se podíváme na tabulku, tak jste na třetím místě a máte 15 bodů. Čekali kluci takový vstup do soutěže po roce strávené v krajském přeboru?

Upřímně ani nevím, jaký průběh jsme očekávali. Do zápasu jdeme s tím, že ho jdeme vyhrát, a kromě zaváhání s GT a Zlínem se nám to zatím daří.  Každopádně kluci a myslím, že i  GT Trojanovice zmíňovali, že Tornádo je buď na špičce tabulky a nebo na spodku.
 

Máte odehraných 7 zápasů. Který soupeř tě zatím překvapil, že hrál kvalitně a kdo tě naopak zklamal?

Tyjo řekl bych, že dobrý zápas byl s Krmelínem, i přesto že tabulkově se pohybují na spodku, tak takticky jsou na tom výborně a mají svoji kvalitu, bohužel neproměňují šance.

Docela mě zklamalo Beach Boys Odry, ale možná dobře, že proti nám si vybrali špatný den, protože jsme byli v 5+1 kdy ještě brankář byl náš vedoucí klubu ????

Které týmy považuješ za největší soupeře v boji o titul?

Těžké takhle určit, každý tým je dobrý a má svoji kvalitu, tady hodně rozhoduje jestli se daný tým sejde v plné sestavě a nebo ne. Ale pokud bych měl vybrat tak letos GT hraje výborně a pak asi Zlín a Barracuda.
 

Ty máš nyní na svém kontě 17 bodů za 11 gólů a 6 asistencí. Který zápas se ti zatím nejvíce povedl a který nikoliv?

Povedl se mi zápas s Beach Boys, ale fyzicky to bylo hodně náročné. A nepovedl se mi zápas proti Komárovicím, proti kterým jsme sice vyhráli vysoko 11:2 ale individuálně mi to moc nešlo a hlavně jsem se nemohl dostat do tempa zápasu.

V anketě o hráče měsíce pro tebe hlasovalo 261 lidí, což je opravdu parádní číslo a porazil si velmi těsně Daniela Vavroše. Bereš to jako určitý závazek do dalších zápasů, abys podával stále kvalitní výkony?

Všem lidem co pro mě hlasovali bych chtěl poděkovat, protože porazit Vavroše, který je z týmu s velkou fanouškovskou základnou je čest. Jinak jako určitě se budu snažit podávat stále kvalitní výkony, ne-li lepší. Zatím se daří a snad se bude dařit i nadále.
 


 

 

Diskuze

Tabulka

Střelci ligy

19 gólů

Lukáš Kaulinec

 

Rapid / TJ Sviadnov

19 gólů

Patrik Vrba

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy

17 gólů

Lukáš Bajer

 

Lavina Kopřivnice

16 gólů

Lukáš Lichnovský

 

Orel Štramberk

13 gólů

Martin Plesník

 

Forza Rožnov p. R.

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 256516
Posledních 30 dnů: 3695 | Posledních 7 dnů: 1183 | Poslední den: 7

© 2023 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne