FUTSAL FIFA

Druhým letošním finalistou je Baracuda Jakučovice!

Baracuda nakonec udolala Beach Boys i ve třetím zápase, když o svém vítězství rozhodla osm minut před koncem, když se dostala do vedení 2:1. Beach Boys už v té době dohrával zápas bez dvou svých opor Chovance a Maléře, kteří se v průběhu zápasu zranili.

Beach Boys Odry, tak končí stejně jako v posledním ročníku na třetí příčce a ve své sbírce, tak má již třetí pohár za tohle umístění, které se Beach Boysu podařilo za poslední čtyři roky. Naopak Baracuda Jakubčovice bude bojovat o rekordní šestý titul v divizi F.

Beach Boys Odry - Baracuda Jakubčovice    1:5 (1:1)

Branky: Chovanec Denis - Vavroš Daniel 2, Michálek Aleš, Ďurica Petr, Petr Jakub

František Murín (Beach Boys Odry): „Zápas začal ve vysokém tempu, rychlá hra a plno osobních soubojů.Oba týmy dobře bránili, tak není divu, že poločas byl  schodný 1:1. Druhý poločas začal ve stejném tempu. Rozhodlo až posledních deset minut. Těžká rána pro nás byla zranění dvou klíčových hráčů.Po jednom ze soubojů se ošklivě zranil kapitán Lubomír Maléř.( přejeme mu všichni brzké uzdravení) Bojovali jsme jako lvi,ale hosté měli více štěstí a závěr zvládli. Jsem hrdý na hráče jak utkání zvládli odmakat,cením si toho o to víc, že někteří dohrávali v bolestech. Velké díky za podporu všem našim fanouškům, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru.“

Petr Ďurica (Baracuda Jakubčovice): „Do 3. rozhodujícího zápasu jsme šli s tím, že budeme chtít držet balón, hrát svoji hru a jít rychle do vedení, což se nám podařilo, ale bohužel místo toho aby jsme vedení navýšili tak jsme dostali zbytečný gól a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Ve druhé půli jsme ještě zvýšili aktivitu a bylo jen otázka času kdy tam něco spadne. Do 30’ minuty soupeř odolával pak se nám podařilo zužitkovat tlak, dát gól na 2:1 a za nedlouho na 3:1. To si myslím, že Odry zlomilo a už neměli sílu s výsledkem něco udělat. Potom jsme přidali ještě 2 góly 5:1 !!!!!!!! Kdyby jsem měl zhodnotit celou semifinálovou sérii, tak si myslím, že rozhodne postupujeme zaslouženě. V každém zápase jsme byli lepší a to, že se série hrála na 3 zápasy můžou Odry děkovat Robertovi Mališovi, který zachytal neskutečně ….????????!  Dále velký faktor hrají naši SUPER fanoušci, kteří vytváří úžasnou atmosféru a my jim za to moc děkujeme!!!????????!!! HALA BARACUDA!!! Na finále do Zlína vypravujeme autobus info na instagramu @baracudajakubcovice!“