FUTSAL FIFA

Začínají okresní soutěže o víkendu se odehraje úvodní turnaj 2. okresní třídy!

Začínají okresní soutěže o víkendu se odehraje úvodní turnaj 2. okresní třídy!

            Ve druhé třídě letos startuje devět týmů a uvidíme v ní řadu nováčků. Těmi jsou konkrétně FK Jasenice, Forza Rožnov, Křen Frenštát a TJ Sokol Žilina. V soutěži už letos neuvidíme tým El Amigos Kopřivnice, který se spojil s Gunners a budou tak nově tvořit jeden tým. Favorita soutěž nejspíš mít letos nebude a měla by být hodně vyrovnaná.

               Příští týden se rozjedou i zbývající dvě soutěže a to okresní přebor a 1. třída. Obě soutěže jsou rovněž po 9 týmech a i zde došlo k jednomu sloučení a to TJ Sviadnova a Rapidu Frýdek Místek, kteří budou startovat pod společným názvem Rapid/TJ Sviadnov. Okresní přebor doplnily pro novou sezónu týmy Vegas Kopřivnice, Real Top Frýdek Místek a poslední vítěz 1. třídy RIFC Drivers Nový Jičín.

               Titul obhajuje FU Kopřivnice B, který by měl i letos patřit k největším favoritům v soutěži. Určitě bude velmi zajímavé sledovat, jak vstoupí do soutěže v úvodním turnaji všichni tři nováčci.

               V 1. okresní třídě bude letos nově startovat FU Kopřivnice C a AS Bizon Studénka. Tato soutěž byla v poslední sezóně nejvyrovnanější a zde opravdu může vyhrát jakýkoliv tým.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 159512
Posledních 30 dnů: 6787 | Posledních 7 dnů: 1920 | Poslední den: 12

© 2022 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne