FUTSAL FIFA

Naším cílem je dostat se v play off co nejdále!

Naším cílem je dostat se v play off co nejdále!

Futsalová Baracuda Jakubčovice to je nejúspěšnější tým v historii divize F, kterou dokázali vyhrát celkem 5 x a to poprvé v sezóně 2007/2008 a následně v sezónách 2010/2011, 2014/2015, 2015/2016 a naposledy 2016/2017. O prvenství se nicméně dělí s týmem IFT Computers Ostrava, který rovněž získal 5 titulů. Pokud Baracuda letos přidá šestý titul, tak se osamostatní na čele. Přínášíme poslední předsezónní rozhovor s Kamilem Molnárem.

Po třech sezónách strávených ve 2. lize jdete hrát letos opět divizi. Jaké byli ty tři sezóny ve druhé lize? A nečekali jste, že byste mohli hrát o vyšší příčky, když jste poslední roky jednoznačně kralovali v divizi?

Do úvodní sezóny ve druhé lize jsme vstoupili na nováčka velmi dobře. V průběhu sezóny se ale začal projevovat rozdíl mezi divizí a druhou ligou, kdy se ve druhé lize daleko více uplatňuje taktická hra. Popravdě jsme si mysleli, že bychom mohli hrát v první polovině tabulky.

 

Když porovnáš systém 2. ligy, kde se hraje pouze dvoukolově a potom divize, která má základní část + play off. Který systém soutěže upřednostňuješ ty?

Letos je ve druhé lize 6 týmů a v divizi 16 týmů, to mluví za vše. Ano play off je velké plus divize. Letošní formát divize je obzvlášť zajímavý, kde je tabulka rozdělena ještě do čtyř skupin, kde vítězové skupin jdou rovnou do čtvrtfinále.

 

Jak moc se změnil váš kádr od poslední sezóny?

Do týmu Wizards DDM Praha hrající duhou ligu západ odešel Lukáš Chalupa, který je momentálně nejlepší střelec týmu. Po dvou sezónách se do týmu naopak vrátil Jakub Petr z VŠB.

 

Jaké si letos dáváte cíle do sezóny?

Naším cílem je se dostat co nejdále v play off, ideálně se podívat do finále.

 

Na koho budeš ze svého týmu v sezóně nejvíce spoléhat? Kdo by měl tým táhnout?

Jsme jeden tým, tak budeme spoléhat na týmový výkon.

 

Kdybyste si musel vybrat dva týmy, kromě svého, tak které tipnete, že budou hrát finále?

Prvním by mohlo být tým VŠB, kde hraje hodně kvalitních futsalistů, kteří si zkusili první ligu. Druhým týmem je potom poslední vítěz divize F FU Kopřivnice, který má hodně vyrovnaný kádr.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 145855
Posledních 30 dnů: 7974 | Posledních 7 dnů: 1953 | Poslední den: 122

© 2021 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne