FUTSAL FIFA

Startuje divize F, adeptů na vítězství v soutěži je celá řada!

Startuje divize F, adeptů na vítězství v soutěži je celá řada!

              Dnes se rozehraje nový ročník s plným počtem šestnácti účastníků. Titul obhajuje poslední mistr tým FU Kopřivnice.

               Nová sezona slibuje atraktivní podívanou. Chybět v ní nebudou ambiciózní týmy, mančafty s obrovskou tradicí a historií, nebo jeden nováček. Jedním z hlavních aspirantů na titul je obhájce FU Kopřivnice, kterému by měly být největšími soupeři týmy VŠSK Zlín, Baracuda Jakubčovice, Medvědi Malé Hoštice, VŠB TU Ostrava a Beach Boys Odry.

               Černým koněm letošního ročníku by mohl být tým Ostravské univerzity nebo tým nováčka FC Smíšené 2003 Fulneku, který má bohaté zkušenosti z pohárových duelů, kde několikrát dokázal vyřadit týmy z daleko vyšších soutěží.

               V soutěži nicméně startuje 16 kvalitních týmů a vyhrát může opravdu kdokoliv. Když se podíváme na herní systém, tak týmy jsou mimo jiné rozděleny do čtyř skupin, kde vítěz každé skupiny si zajistí účast rovnou ve čtvrtfinále. Další 8 týmů jde do předkola PLAY OFF, které se hraje na jeden vítězný zápas a výhodu domácího prostředí má tým, který se umístil lépe po základní části. Poslední 4 týmy hrají PLAY OUT o udržení v soutěži.

               Čtvrtfinálové a semifinálové duely se hrají vždy na dva vítězné zápasy a o vítězi divize F rozhodne opět jak v posledním ročníku jeden zápas SUPERFINÁLE, a zde bude mít opět výhodu domácího prostředí a právo pořádat zápas tým, který se umístil lépe po základní části.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 159508
Posledních 30 dnů: 6786 | Posledních 7 dnů: 1920 | Poslední den: 8

© 2022 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne