FUTSAL FIFA

Cílem je opět play off! Pro FU Kopřivnici to bude velká výzva obhájit titul!

Cílem je opět play off! Pro FU Kopřivnici to bude velká výzva obhájit titul!

G. T. Trojanovice se v poslední sezóně dostaly do play off až v posledním kole základní části a kde ve čtvrtfinále následně vypadly ve velmi vyrovnané sérii s Medvědy. Jak se dívají na nadcházející sezónu a jaké si do ní dávají cíle? Na to vše nám odpověděl předseda klubu Trojanovic a rovněž člen VV divize F za kluby Dalibor Petrželka.

V poslední sezóně jste v základní části až do posledního kola bojovali o play off, do kterého jste nakonec proklouzli a ve čtvrtfinále jsme odehráli vyrovnanou sérii s Medvědy, jak sezónu hodnotíte?

Dnes s hodně dlouhým odstupem skoro až matně vzpomínám, jak to všechno vlastně bylo. Play off je vždy našim cílem a nakonec všechny tři zápasy s Medvědy ve čtvrtfinále byly velmi vyrovnané. Přestože se nám do semifinále nakouknout nepodařilo, tak poslední sezónu hodnotíme jako úspěšnou.

 

Bylo pro vás překvapením, že se nakonec Medvědi dostali až do finále?

Ani ne. V play off se hraje vždy o všechno, navíc v pár zápasech a Medvědi měli dobrý tým. Spíš mě překvapil tak jednoznačný výsledek ve finále, ale tam bylo FU doma a ti nenechali náhodě snad ani sekundu zápasu.   

 

Vyhrálo FU Kopřivnice soutěž zaslouženě?

Ano.

 

Kdo byl podle vás zklamáním poslední sezóny?

To je jednoduché. Tornádo Nový Jičín, kteří jednu sezónu vyhráli a v té druhé spadli.

 

Posílili jste svůj kádr před novou sezónu?

My už každoročně posilujeme tím, že se udržíme plus mínus jeden kus pohromadě. Posledních pár let se už raději ani moc nedíváme do občanek, proto alespoň jednu posilu letos snad přivedeme.

 

Jaké si dáváte cíle v následujícím ročníku?

Opět play off.

 

Koho považujete za favorita soutěže?

Myslím si, že to bude velká výzva pro FU, budou opět silní. Možná ještě Jakubčovice a Zlín, ale těžko se někdo tipuje. Očekáváme velice vyrovnanou sezónu a neočekáváme slabé soupeře. Doufáme, že se to potvrdí a soutěž bude napínavá až do posledního kola.    

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 135195
Posledních 30 dnů: 4397 | Posledních 7 dnů: 1687 | Poslední den: 50

© 2021 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne