FUTSAL FIFA

Každý může porazit každého, bude zajímavé to sledovat!

Každý může porazit každého, bude zajímavé to sledovat!

Jokerit Kopřivnice zažil asi nejslabší sezónu v divizní soutěži, když se nedostal do play off, ale hrál pouze zápasy o záchranu. Tam ovšem jednoznačně vyhrál a do nadcházející sezóny se dívá s optimismem. Rozhovor před startem soutěže nám poskytl předseda klubu Karel Prchal.

 

Když se podíváme na dvě poslední sezóny, které byli odehrány, tak sezóna 2018 finále s Tornádem a sezóna 2019 boj o záchranu a Tornádo dokonce sestup.  Kde byla chyba na vaší straně, že jste hráli tak dole a čekali jste před sezónou, že se vůbec nedostanete do play off?

Věděli jsme, že dostat se do osmičky bude náročné… Nakonec se to těsně nepovedlo. Rozhodovaly maličkosti, které nám třeba sezónu předtím vyšly… Trochu zklamání tam asi bylo… Všichni však ví, že je to velmi kvalitní soutěž a do play off chtějí všichni. Takže tam jdou ti nejhladovější a to jsme my nebyli.

 

Jak moc se změnil váš kádr oproti poslední sezóně?

Tým se moc nezměnil. Spíše drží pohromadě za což jsem rád. Možná ještě nějaké doplnění proběhne. Nic není uzavřeno.

 

Kdo bude patřit k oporám vašeho týmu v nadcházející sezóně?

Na opory se u nás úplně nehraje. Vždy se snažíme hrát týmově. Za poslední roky se tým omladil. Starší ročníky pomalu končí a opory tak u nás jsou kluci kolem 25 ,kteří již mají dost odehráno. Nechci však jmenovat jednotlivce.

 

Jaké si dáváte cíle v následujícím ročníku?

Určitě cíl dostat se do play off. Samozřejmě dostat se tam bude moc těžké. Soutěž se za poslední roky hodně zkvalitnila. Přišly čtyři týmy z druhé ligy, které tam nehrály druhé housle a taky nováčci, kteří mají vždy větší hlad po úspěchu. Nesmíme zapomenout ani na stálé účastníky…

 

Bude mít letos soutěž favorita? A které dva týmy kromě vašeho, kdybys si musel vybrat, bys tipnul, že budou hrát finále?

Tipnul bych se, že finále by mohl hrát někdo z týmů, které přišly z druhé ligy. Ale jak jsem již psal, každý může porazit každého, tak to bude určitě zajímavé sledovat…

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 135189
Posledních 30 dnů: 4399 | Posledních 7 dnů: 1685 | Poslední den: 44

© 2021 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne