FUTSAL FIFA

 Probíhá přihlašování týmů do nové sezóny okresních soutěží. Divizi bude hrát 16 týmů. Ve finále poháru je Vegas Kopřivnice!

 Probíhá přihlašování týmů do nové sezóny okresních soutěží. Divizi bude hrát 16 týmů. Ve finále poháru je Vegas Kopřivnice!

 Letošní sezóna futsalových soutěží na severní Moravě odstartuje o víkendu 29.10., kdy má své úvodní kolo na programu Divize F. V divize bude letos startovat 16 týmů, jedinou změnou oproti minulému roku je nahrazení AC Gamaspolu Jeseník B týmem KFV Roub Vítkovice.

           Okresní soutěže v okrese Nový Jičín a Frýdek Místek mají svůj start naplánovaný na druhý a třetí týden v listopadu. Konkrétně tedy 13. listopadu. a 20. a 21. listopadu začnou všechny soutěže a to okresní přebor, 1. třídy a 2. třída. Přihlášky stávajících i nových týmů probíhají až do konce měsíce září. Už nyní máme do soutěže přihlášeno 5 nových týmů, které v poslední sezóně 2019/2020 nehrály, takže opět očekáváme, že budou tak jako každý rok všechny soutěže zcela naplněny a bude nás čekat opět velmi zajímavá sezóna ve všech soutěžích.

          V letních měsících se ještě odehrála velmi zkrácená verze letošního poháru MS části do které se letos přihlásilo 6 týmů. Z našeho okresu to byla FC Lesní Zvěř Frenštát, Vegas Kopřivnice a Dragons Nový Jičín. Do finále se nakonec dostalo Vegas Kopřivnice, které se poradilo jak s Lesní Zvěří v prvním kole, tak i s Dragony a ve finále nastoupí během září proti Baníku Ostrava.

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 135189
Posledních 30 dnů: 4399 | Posledních 7 dnů: 1685 | Poslední den: 44

© 2021 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne