FUTSAL FIFA

Dnes začíná PLAY OFF třemi zápasy!

Dnes začíná PLAY OFF třemi zápasy!

První začne série mezi FU Kopřivnicí a Amatérem Komárovice. Futsalisté Fučka vyhráli základní část a přivítají svého soupeře v 18:45 na své sportovní hale SOUS v Kopřivnici. Pro Amatér se jedná asi o nejtěžšího možného soupeře, protože proti FU Kopřivnici nedokázali ve vzájemných zápasech uhrát ještě ani jeden bod.

              Letošní zápas, který se hrál hned v prvním kole na palubovce Komárovic, vyhrála opět FU Kopřivnice ovšem pouze těsně 2:1. Amatér se v prvním zápase bude muset obejít bez distancovaného Martina Lasovského, který v posledním zápase základní části obdržel 4. žlutou kartu. Na druhé straně FU jde do zápasu v plném složení.

               Další zápas čtvrtfinále se odehraje v Orlové, kde nastoupí místní Oskarol proti Beach Boysu Odry. Oba dva týmy si po vzájemné dohodě prohodili pořadatelství úvodního zápasu a tak tato série začne netradičně na hřišti Orlové, která skončila na sedmém místě po základní části. A následně se další dva zápasy odehrají v Odrách.

               Kde hledat favorita v této sérii je těžké. Beach Boys sice skončil na druhém místě a Orlová bojovala až do posledního kola o PLAY OFF, nicméně loni dokázala Orlová vyřadit Beach Boys ve dvou zápasech a postoupit tak do semifinále a i letos Orlová dokázala v základní části Beach Boys porazit na jeho hřišti jasně 6:3.

               KFV Roub Vítkovice narazí na Top Dogs Nový Jičín, se kterým si už letos doma jednou poradily a to ve druhém kole s výsledkem 7:6. Top Dogs našel ovšem v závěru základní části formu a poslední čtyři zápasy jednoznačně vyhrál. Na druhé straně vítkovický Roub měl v závěru výsledky jak na houpačce, kdy výhra střídala prohru a těžko odhadovat v jaké formě se aktuálně Roub nachází.

               Tato série by měla být tou nejvyrovnanější a rozhodovat bude každá chyba a každý gól v soupeřově síti.

               Jediné čtvrtfinále se odehraje v neděli a to mezi nováčkem soutěže Medvědy Malými Hošticemi a G.T. Trojanovicemi. Medvědi krásně prošli základní částí, kdy celou dobu bojovali o první místo v tabulce a navíc ve vzájemném zápase dokázaly vyhrát na hřišti Trojanovic 6:4.

               Jejich soupeř G.T. Trojanovice zachraňoval sezónu až v posledním zápase na Jokeritu, kdy potřeboval nutně získat tři body. Trojanovice navíc nemají nijak oslnivé výsledky. V posledních dvou kolech sice zvítězily, ovšem pouze 4:3 s Jokeritem, který skončil až na 10. příčce a s Orlovou 11:7. Kolo před tím pouze remizovaly s posledním Krmelínem 3:3.

               Favoritem je v této sérii tedy tým Medvědů Malých Hoštic, kteří i přes svoji letošní premiéru hrají pěkný futsal, v týmu mají plno individualit a Trojanovice by pro ně neměly být velikou překážkou. Medvědi jsou letos určitě černým koněm celé soutěže.

 

Čtvrtfinále PLAY OFF:

18:45 FU Kopřivnice - Amatér Komárovice (pá 24.1., SH SOUS Kopřivnice)

19:45 Oskarol Orlová - Beach Boys Odry  (pá 24.1., SH Orlová)

20:15 KFV Roub Vítkovice - Top Dogs Nový Jičín (pá 24.1., SH Sareza Ostrava)

19:00 AFC Medvědi Malé Hoštice - G.T. Trojanovice (ne 26.1., SH Opava)

              

Diskuze

Tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 130728
Posledních 30 dnů: 2602 | Posledních 7 dnů: 673 | Poslední den: 195

© 2021 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne