FUTSAL FIFA

V čele okresního přeboru Lokomotiva, FU a Tlapičky!

V čele okresního přeboru Lokomotiva, FU a Tlapičky!

Dnes začal okresní přebor a hned úvodní turnaj nám úkázal, že se bude letos jednat o hodně vyrovnanou soutěž. V čele tabulky je trojice týmů, která získala 6 bodů. A to Lokomotiva Gangsters, FU Kopřivnice B a Růžové Tlapičky Hukvaldy.

          Lokomotiva se tak vyrovnala se ztrátou svým tří mladých opor a dokázala vyhrát oba své zápasy. Nicméně hned ten první se Sviadnovem byl dramatický až do poslední minuty a skončil 9:8. Sviadnov i v šesti lidech držel s Lokomotivou krok po celý zápas a určitě bude v dalších zápasech bodovat.

          FU Kopřivnice B následně dala 10:0 oslabenému Sviadnovu, které pro zranění přišel o jednoho hráče a druhý zápas v tak malém počtu lidí už byl hodně a následně si FU poradilo i s Lavinou 4:3 a má plný počet bodů.

           A právě Lavina hrála oba dva zápasy výborně, nicméně vždy byla o gól pozadu. Z prvního turnaje má sice nula bodů, ale Lavina bude určitě v této sezóně hrát o nejvyšší příčky.

          Růžové Tlapičky letos mají pouze jeden tým a ten bude rovněž patřit k favoritům na zisk titulu v okresním přeboru. Tlapičky totiž porazily silné týmy Dragony a Jokerit B. Dragoni si za svoji premiéru v okresu nicméně připsali 3 body do tabulky, když porazily Javor Bordovice.

Tabulku střelců vede po prvním turnaji duo Jiří Beneš a Milan Štěpán, kteří vstřelili pět gólů!

 

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 101742
Posledních 30 dnů: 2641 | Posledních 7 dnů: 694 | Poslední den: 24

© 2020 FUTSAL FIFA | Všechna práva vyhrazena | martin.kapsa@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne