FUTSAL FIFA

Futsal divize F: Baracuda Jakubčovice v čele, Real Top doma vyprodal halu a Beach Boys má první výhru!

Ve třetím kole futsalové divize F se pokračuje v poutavém dění, a to zejména díky skvělým výkonům týmu Baracuda Jakubčovice, který si udržuje neporazitelnost. V utkání proti USK Ostravské univerzitě na soupeřově hřišti zvítězila Baracuda vysoko 11:3. Hrdinou tohoto zápasu byl hráč Baracudy, Tomáš Bátrla, který si připsal úctyhodných 6 gólů a 3 asistence.

FU Kopřivnice si také připsala výhru, když nedala šanci v domácím prostředí týmu Amatér Komárovice a zvítězila 10:5. Real Top Frýdek-Místek předvedl skvělý výkon doma před plnými tribunami, kde se sešlo 150 diváků na jejich prvním domácím utkání v divizi. Real Top navíc porazil Ferram Opavu 5:3 a s celkovými sedmi body se vyšvihl na druhé místo tabulky za vedoucí Baracudou.

G.T. Trojanovice pokračují ve vítězné cestě, tentokrát porazily doma Medvědy Malé Hoštice 10:3. Hlavní roli v tomto zápase sehrál nestárnoucí Radim Špaček, který si připsal 5 kanadských bodů za 1 gól a 4 asistence.

Beach Boys Odry poprvé v této sezóně získali body, když porazili Roub Vítkovice 7:5. Stejně tak Jokerit Kopřivnice zaznamenal svou první výhru v sezóně, když porazil SK Krmelín 5:2.

Futsalová divize F nadále nabízí vzrušující souboje a zajímavé výkony, a není pochyb o tom, že fanoušci se mohou těšit na další emocionální okamžiky v nadcházejících kolech.

FU Kopřivnice - Amatér Komárovice  10:5 (4:2)

Branky: Střelec Pavel 3, Bartoň Martin 2, Mikuš Marek, Socha Tomáš, Hajník Přemysl, Bednář Jiří, Juřena Tomáš - Kopecký Matouš 2, Cagaš Jan, Pančochář Jan, Landa Josef;

Roman Bartoš (FU Kopřivnice): „Ve třetím kole jsme přivítali Komarovice, kdy jsme chtěli navázat na první domácí zápas a připsat si tři body, což se nám i podařilo. Z mého pohledu jsme měli celý zápas pod kontrolou, ale díky velkému počtu neproměněných šancí jsme nebyli schopni vyrazněji odskočit a tak i hosté byli stále na dostřel a hrálo se až do konce. Děkujeme FU Fans za podporu a těšíme se na další spiel.“

KFV Roub Vítkovice - Beach Boys Odry  5:7 (4:5)

Branky: Telnar Mario 2, Blaške Matěj, Němec Michael, Holman Jakub - Chovanec Denis 2, Zagol Martin 2, Vičánek Patrik 2, Soják Kamil;

Zdeněk Tomčal (KFV Roub Vítkovice): „Vstup do zápasu se nám vůbec nevyvedl a soupeř šel brzy do vedení na 3:0. My sice dokázali do poločasu 2x vyrovnat, ovšem hosté nám opět odskočili a ve druhé půli přidali ještě něco navíc. Z naší strany to bylo velmi nepovedené utkání. Nedá se nic dělat, soupeř byl zkrátka o něco lepší. Takže dnes nulový přínos do tabulky a zdvižený varovný prst, že příště musíme znatelně přidat!!!“

František Murín (Beach Boys Odry): „Začátek zápasu jsme zvládli a brzo vedli o tři branky.Naskok jsme,ale ztratili.Rozhodilo nás to,ale druhý poločas jsme se soustředili více na sebe.Podařilo se nám proměnit šance a zlepšit obranu.Zápas tak dovést do vítězného konce .Děkuji fanouškům za podporu.

Real Top Frýdek-Místek - Ferram Opava 5:3 (4:0)

Branky: Macíček Jakub 2, Vrzal Petr, Dryák Adam, Mrkvička Adam - Tůma Jakub, Pospěch Zbyněk, Žurek David;

Matyáš Blahuta (Real Top Frýdek-Místek): „Tento pátek proběhlo 3. kolo futsalové divize F a my jsme konečně dostali možnost ukázat se na našim fanouškům na našem domácím hřišti. Lepší vstup do zápasu jsme si ani nemohli přát kdy jsem se po krásné individuální akci dostali do vedení 1:0, což nás uklidnilo a dodalo nám to jistou porci sebevědomí a po celý zbytek první půle jsme byli lepším týmem a určovali jsme tempo zápasu. Díky tomu jsme si odnesli do kabin poločasové vedení 4:0. Druhý poločas začal tak, jak jsme chtěli a jak jsme si představovali. Byli jsme silní na míči i v kombinaci a přidali jsme další gol. Pak bohůžel přišel pocit uspokojení z naší strany, polevení v koncentraci a soupeř toho využil a začal snižovat, ale překvapeni jsme nedopustili a podařilo se nám ubránit náš náskok a připisujeme si druhou výhru do tabulky. Klukům patří všechna čest a jde vidět, že s každým zápasem roste jejich sebevédomí a herní praxe. V neposlední řadě patří velký dík domácí kulise, která přišla v hojném počtu a hnala nás kupředu k Našemu prvnímu domácímu vítězství!“

Jakub Tůma (SK Ferram Opava): „Na zápas jsme přijeli v silně kombinované sestavě, kdy 3 hráči nastoupili k prvnímu zápasu v hale, a proto se nám první poločas vůbec nevydařil. Druhý poločas se hra vyrovnala a nám se podařilo snížit náskok domácích na rozdíl dvou branek. Domácí znervózněli a v posledních minutách jsme si vytvořili několik šancí na vyrovnání, které jsme nevyužili.“

USK Ostravská univerzita - Baracuda Jakubčovice  3:11 (1:5)

Branky: Dostál Radim, Maršál Ondřej, Kavan Adam - Bátrla Tomáš 6, Kovařčík Patrik 3, Petr Jakub, Dybal Dominik;

Miroslav Holiš (Baracuda Jakubčovice): „Na večerní nedělní zápas s Ostravskou univerzitou jsme dorazili s 8 hráči, neboť se naše marodka opět rozšířila. Hrálo se v nové multifunkční hale, která je poměrně náročná na orientaci. Začátek utkání nám vyšel skvěle. Již v 7. minutě jsme se po rychlých a kombinačně vypracovaných akcích dostali do pětibrankového vedení. Do poločasu jsme po chybě v obraně inkasovali jedinou branku. V 5. minutě druhého poločasu se univerzita odhodlala ke hře bez brankáře, což se nám dařilo trestat. Při zisku míče jsme během soupeřova power play většinou zakončovali do prázdné brány domácích. Pochvalu za výkon si zaslouží celý tým, oslnil výkon našeho “Benjamínka” Patrika Petra a konečně se brankově prosadil také střelec minulé sezóny Tomáš Bátrla.“

G.T. Trojanovice - AFC Medvědi Malé Hoštice  10:3 (2:0)

Branky: Halda Patrik 3, Žák Matěj 2, Vaverka Roman 2, Špaček Radim, Štika Jan, Klimpar Pavel - Poštulka Matyáš 3

Dalibor Petrželka (G.T. Trojanovice): „Utkání s Medvědy bylo ve znamení dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se nám nedařilo prosadit a soupeř držel zhruba do 18 minuty nerozhodný výsledek, do té doby se prosazoval převážně z brejků. Před koncem prvního poločasu naše malé střelecké prokletí prolomil Matěj žák a Pavel Klimpar a do šaten jsme mohli tak jít o něco veseleji, než soupeř. V druhé polovině to bylo hlavně pro fanoušky o něco zábavnější, padlo jedenáct branek, hra nebyla nijak kouskovaná a většina gólů byla závěrem pohledné kombinace nebo brejku. Jsme rádi, že se nám podařilo potvrdit tří body z venku.“

Dominik Klinger (AFC Medvědi Malé Hoštice): „Další zápas, který odehrál úplně nový tým. Bohužel jsou začátky sezóny pro nás náročné, jelikož se nám zápasy kryjí s fotbalovou sezónou. Soupeř vyhrál samozřejmě zaslouženě a my snad začneme od dalšího kola.“

SK Krmelín - FC Jokerit Kopřivnice  2:5 (0:1)

Branky: Niemczyk Jiří, Bednář Jaroslav - Chromečka Ondřej 2, Štefek Filip, Prchal Karel, Kružliak Petr;