Zaplněná hala v Novém Jičíně přihlížela smolnému závěru pro Top Dogs.

14.11.2016 20:39

Divize F

Baracuda opět nadělovala a i druhé kolo zvládla suvéréně. Tlapičky porazili těsně Roub, FU zachraňovalo bod v poslední sekundě a Beach Boys Odry proměněnou desítkou rovněž v poslední sekundě zápasu porazili Top Dogs.

FC Oskarol Orlová – Baracuda Jakubčovice

Branky: Mleziva Tomáš, Gorovič Michal - Ďurica Petr 4, Molnár Kamil 2, Molnár David, Michálek Aleš, Vavroš Daniel, Zagol Martin

Domácí celek začal zostra a hned v úvodu utkání zaskočil soupeře vstřelením úvodní branky. Jakubčovice jako by se probudily a zvýšili level o několik otáček nahoru. Nejenže ihned vyrovnaly, ale skóre začalo postupně narůstat a na branku domácích se valil jeden útok za druhým. Nutno však dodat, že domácí srdnatě bojovali a snažili se o protiútoky, střely však končily těsně vedle nebo si s nimi poradil hostující gólman. Domácí se přece jen ještě jednou slavili vstřelení gólu, když proměnili nařízený pokutový kop. Poslední slovo ale řekli hráči Jakubčovic, když vstřelením poslední branky v utkání stanovili výsledek 2:10.

Růžové Tlapičky Hukvaldy – Roub Vítkovice

Branky: Dvořák Ondřej 3 - Jiřičný Jakub, Jaroš Václav

Komentář trenéra celku KFV Roub Vítkovice Pavla Michury: „Před zápasem jsme klukům v kabině jasně řekli, že domácí budou hrát důrazně v obraně a zkoušet rychlé protiútoky. Chtěli jsme tedy hrát hlavně trpělivě a neriskovat v rozehrávce. Jenže se nám až příliš často stávalo, že jsme trpěliví nebyli, tlačili míč do někdy až nesmyslných pozic, což samozřejmě znamenalo ztrátu a brejk domácích. Pár takových situací jsme ještě zvládli zachránit, ale nepoučili jsme se a právě z brejku jsme jako první inkasovali. Podařilo se nám sice vyrovnat, ale hned po pauze, jsme dvakrát inkasovali jak jinak než z protiútoků. Zapojili jsme teda do hry Tibora Dičku a zkoušeli power play. Tam už nám trpělivost nechyběla a dostali jsme se několikrát do zakončení, ale bohužel na víc než na snížení to nestačilo. V bojovném utkání dnes domácí, na rozdíl od nás, mnohem lépe dodržovali taktiku a zaslouženě vyhráli.“

Top Dogs Nový Jičín – Beach Boys Odry

Branky: Suchomel Tomáš, Bajger Martin, Vavřík Michael - Maléř Lubomír 2, Paszko Martin, Chuděj Tadeáš

Beach Boys Odry rozhodli zápas před zaplněnou halou v Novém Jičíně až v poslední vteřině utkání z 10 metrového kopu. Utkání bylo bohaté na fauly, když ve druhém poločase měla obě mužstva na svém kontě po 5 akumulovaných faulech.

Dragons Nový Jičín – Jokerit Kopřivnice

Branky: Fojtík Milan, Hejkal Zbyněk - Chromečka Ondřej 2, Březina Radek, Pham Patrik

Ve druhém kole nastoupili nováčci soutěže Dragons Nový Jičín proti zkušeným harcovníkům z Jokeritu Kopřivnice. Od začátku utkání bylo divákům ve slušně naplněné hale jasné, že uvidí bojovné a vyrovnané utkání. O co více byli hosté techničtější, o to více byli domácí bojovnější. V první půli na hřišti dominovaly obrany, do šaten se proto odcházelo za stavu 0:0. Ihned v úvodu 2. poločasu domácí vstřelili vedoucí branku, na kterou však soupeř reagoval okamžitým vyrovnáním. Stejný scénář se opakoval o pár minut později- 2:1 za chvíli 2:2. Po té se rozjel boj o každý centimetr palubovky. Hráči hráli důrazně, ale slušně bez jakýchkoli zákeřností. Domácí opět trpělivě čekali na protiútoky. V průběhu tří minut šli domácí 3x sami na brankáře, bohužel neproměnili a trest se dostavil. Z utěšené střely Jokerit slavil třetí- vítěznou branku. Vzápětí přidal čtvrtý gól, ale to nebylo vše. Pět minut před koncem Jokerit popáté fauloval a čekalo se, zda dojde k 2. PK. Došlo, a to dokonce dvakrát. Domácí střelci však nedokázali překonat vynikajícího brankaře hostí, utkání tedy skončilo poměrem 2:4.

FU Kopřivnice – SK Krmelín

Branky: Galia Radim 3, Bartoš Roman, Bednář Jiří, Bartoň Pavel - Škrkoň Josef 2, Ertel Lukáš 2, Vančo Jan, Ručka Antonín

Futsalisté FU nezvládli domácí zápas s Krmelínem, když utkání srovnali na 6:6 až pět sekund před koncem zásluhou Radima Galii. V začátku utkání nicméně FU rychle vedlo 3:0 a to jako by jim spíše uškodilo. Od toho okamžiku chtěli všichni hráči FU skórovat a dát co nejvíce gólů jako v prvním zápase a toho využili futsalisté Krmelína trestali soupeře z brejků.