Ve šlágru kola na sebe narazí Komárovice a Beach Boys!!!

12.01.2018 13:00

Divize F

Ve šlágru kola na sebe narazí Komárovice a Beach Boys!!!

Asi poslední možnost mají Růžové Tlapičky Hukvaldy, aby ještě zabojovaly o play-off. Do Brušperku totiž přijede Jokerit Kopřivnice, který rovněž potřebuje zvítězit. V případě proher Tlapiček, které ovšem v minulém kole zahrály výborně v Opavě a o bod příšly až v úplném závěru, se jich letošní play-off týkat nebude. Na hraně účasti v play- off je aktuálně trojlístek Jokerit Kopřivnice, Top Dogs Nový Jičín a Edison Ostrava

V případě, že všechny týmy své zápasy prohrají, tak se dá očekávat, že týmy před nimi si vytvoří opět větší bodový polštář a reálně se tak bude hrát už pouze o jedno postupové místo, které navíc ještě můžou nabídnout dalším týmům. Jedním z nich bude určitě někdo z dovjice Orlová a Krmelín. Krmelín v případě výhry bude mít 10 bodů a odložený zápas s Dragony k dobru. Orlová by rovněž v případě výhry nad Krmelínem ještě mohla zabojovat o play-off, nicméně už hodně musí sledovat ostatní výsledky a nemá nic ve svých rukou.

Všechny zápasy desátého kola začnou minutou ticha, kterou uctíme památku Lumíra Kopeckého, který byl mimo jiné členem VV divize F a který nás včera náhle opustil.   

 

Šlágr kola:

Amatér Komárovice – Beach Boys Odry

18:15 neděle 14.1.2018 (SH Rožnov p.R.)

Zápas sousedů v tabulce, kteří změřily své síly už před sezónou v přípravném utkání, kdy vyhrály Komárovice. Oba dva týmy mají shodně 15 bodů a vítěz se výrazně přiblíží play-off. Asi důležitější a klíčový zápas je to pro Komárovice, které v posledních třech kolech hrají opravdu velmi těžké zápasy, kdy jej čeká mimo jiné FU a Ferram, čily týmy, které body moc nerozdávají.

Beach Boys si v posledním kole zastřílel doma proti Dragonům, nicméně teď je čeká úplně jiný zápas.

 

HIT kola:

Edison Ostrava – SK Ferram Opava

20:00 sobota 13.1.2018 (SH VŠB Ostrava)

Pokud se Edison nechce ohlížet na výsledky ostatních zápasů, tak už musí začít vyhrávat. A to i proti silným soupeřům. V minulém kole si to Edison vyzkoušel nanečisto v Kopřivnici, kdy si ještě mohl dovolit ztratit. Nyní kdy jsou před námi poslední čtyři kola už si moc ztrát dovolit nemůže.

Na druhou stranu Ferram v letošní sezóně jede a s 18 body je aktuálně na třetí příčce a v případě výhry se dostane ještě o stupínek výše.

 

pátek 12.1.2018

19:00   Růžové Tlapičky Hukvaldy - FC Jokerit Kopřivnice (SH Brušperk)

19:45   Oskarol Orlová – SK Krmelín (SH Orlová)

20:45   Top Dogs Nový Jičín - KFV Roub Vítkovice (SH ABC Nový Jičín)

 

sobota 13.1.2018

21:00   Dragons Nový Jičín – FU Kopřivnice (SH VŠB Ostrava)

 

Předehrávka:

G.T. Trojanovice – 1. FC Tornádo Nový Jičín 3:3