V posledním kole se hraje o poslední čtyři postupová místa!!!

01.02.2018 23:49

Divize F

V posledním kole se hraje o poslední čtyři postupová místa!!!

G.T. Trojanovice budou chtít potrápit favorita v jeho domácí hale a odvést si minimálně jeden bod, který by jim zajistil druhou příčku, ale FU Kopřivnice doma letos ještě neztratilo oni bod, tak to budou mít Trojanovičtí futsalisté velmi složité. Pro oba dva týmy se každopádně jedná o výbornou přípravu, před dalším týdnem, kdy oběma týmům začíná play off. Roub Vítkovice se nachází na jedenáctém místě a v případě, že ve svém zápase neporazí Dragony, budou bojovat v play out o udržení v soutěži. Krmelín jede v posledním kole opět do Nového Jičína a jak v minulém kole znepříjemnil zápas Tornádu, tak se pokusí obrat o důležité body i Top Dogs.

V neděli hraje Ferram a nejspíš nikdo neočekává, že by ve své domácí hale rozdával body. V případě prohry Trojanovic bude s největší pravděpodobností druhý.

Šlágr kola:

Beach Boys Odry – 1. FC Tornádo Nový Jičín

18:00 sobota 3.2.2018 (SH Odry)

Šlágr kole se odehraje v Odrách, kde Beach Boys hrající ve výborné formě přivítá Tornádo, které z posledních tří zápasů dokázalo získat pouze jeden bod a díky tomu vypadlo z nejlepší osmičky.

Beach Boys si v případě výhry zajistí domácí výhodu pro čtvrtfinále a Beach Boys určitě udělá vše proto, aby jej k cestě za postupem hnala zaplněná hala v Odrách.

Na druhé straně bude stát Tornádo, které bude zachraňovat sezónu. Jednu chvíli bylo Tornádo na špici divize, ale tři zápasy bez výhry zapříčinily pád až na desátou příčku. Tornádo má nicméně vše ve svých rukou. V případě, že porazí Beach Boys má play off jisté.

HIT kola:

Růžové Tlapičky Hukvaldy – FC Edison Ostrava

19:00 pátek 2.2.2018 (SH Brušperk)

Tohle je přímý souboj o play off. Oba dva týmy potřebují vyhrát, aby se nemusely ohlížet na ostatní zápasy v posledním kole.

 

pátek 2.2.2018

18:45   FU Kopřivnice – G.T. trojanovice (SH SOUS Kopřivnice)

20:15   KFV Roub Vítkovice – Dragons Nový Jičín (SH Sareza Ostrava)

 

sobota 3.2.2018

19:00   Top Dogs Nový Jičín – SK Krmelín (SH ABC Nový Jičín)

 

neděle 4.2.2018

16:15   SK Ferram Opava – Oskarol Orlová (SH Opava)