V osmém kole nás čekají opět důležité bitvy o body!

15.12.2017 12:09

Divize F

V osmém kole nás čekají opět důležité bitvy o body!

V posledním kole před vánoční pauzou nás čeká neúplné 8. kolo, jelikož Dragoni s Krmelínem si svůj zápas odložili, tak z tohoto důvodu bude odehráno pouze šest zápasů. Velmi důležitý a těžký zápas čeká futsalisty Roubu Vítkovic, kteří ve své domácí hale, ovšem netradičně až v neděli, přivítají Ferram Opavu. Oba dva týmy jsou v rozdílném rozpoložení. Ferram je aktuálně s 12 body na čtvrté příčce a poslední dva zápasy dokázal vyhrát. Roub naopak vypadl po posledním kole po sérii čtyř proher v řadě z nejlepší osmičky a s aktuálně 9 body mu patří desátá příčka. 

Edison doma přivítá Beach Boys Odry, které budou hrát opět o důležité body. Růžové Tlapičky Hukvaldy mají asi jednu z posledních možností jak se vrátit zpět do boje o play off. Doma přivítají FU Kopřivnici a kdo si vzpomene, tak loni se jim proti kopřivnickým celkům dařilo, když porazili jak FU tak i Jokerit.

 

Šlágr kola:

Top Dogs Nový Jičín – FC Jokerit Kopřivnice

19:00 sobota 16.12.2017 (SH ABC Nový Jičín)

Ve šlágru kola přivítá Top Dogs ve své domácí hale Jokerit Kopřivnici. Top Dogs v posledním kole vyhrál vysokým rozdílem v důležitém zápase v Orlové 9:2 a dostal se na osmou příčku, která jako poslední zajišťuje účast v play off.

Nejlepším hráčem Top Dogsu v letošní sezóně je Lukáš Uhlíř, který vede i kanadské bodování celé soutěže, když už dokázal za sedm odehraných kol nasbírat 23 bodů.

Na druhé straně bude stát Jokerit Kopřivnice, který má celkem slušně rozehranou sezónu a s 13 body mu patří třetí příčka. V minulém kole si připsal první porážku v soutěži, když nestačil na Ferram Opavu, které podlehl vysoko 9:3.

Tabulka je nicméně velmi vyrovnaná a Top Dogs si v domácím prostředí půjde určitě pro tři body. Naopak pro Jokerit by další případná ztráta mohla znamenat větší pád v tabulce směrem dolů, jelikož mu na záda dýchá hned trojice týmů s dvanácti body.

 

HIT kola:

Amatér Komárovice – 1. FC Tornádo Nový Jičín

20:15 neděle 17.12.2017 (SH Rožnov p.R.)

Dokáže Tornádo potvrdit svoji formu z posledních zápasů proti Amatéru Komárovice, tedy proti týmu, se kterým se loni střetávaly v krajském přeboru a proti kterým se jim loni dařilo?  

Nebo to naopak budou Komárovice, které budou chtít co nejrychleji zapomenout na minulý zápas, který skončil debaklem a vrátí se zpět na vítěznou vlnu a tím pádem i do horních pater v tabulce?  

 

pátek 15.12.2017

19:00   Růžové Tlapičky Hukvaldy - FU Kopřivnice (SH Brušperk)

19:45   Oskarol Orlová – G.T. Trojanovice (SH Orlová)

 

neděle 17.12.2017

18:00   Edison Ostrava - Beach Boys Odry (SH VŠB Ostrava)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:15   KFV Roub Vítkovice – SK Ferram Opava (SH Sareza Ostrava)

 

 

 

 

Odloženo:

Dragons Nový Jičín – SK Krmelín