V jedenáctém kole nás čeká derby: TORNÁDO vs. TOP DOGS !!!

19.01.2018 10:55

Divize F

V jedenáctém kole nás čeká derby: TORNÁDO vs. TOP DOGS !!!

A je tady další porce zápasů ve kterých jde už doslova o všechno. Boje o play-off vrcholí a letos je soutěž tak neskutečně vyrovnaná, že se opravdu může stát cokoliv. Jeden z nejzajímavějších zápasů uvidí diváci v Novém Jičín a to derby Tornáda s Top Dogsem. Komárovice si jedou pro body k lídrovi soutěže a to k FU Kopřivnici. Na Roub čeká klíčový duel s Růžovýma Tlapičkama a Roub se bohužel bude muset v tomto zápase obejít bez svého kapitána, jelikož Martin Bláha si odpykává trest za 4 ŽK. Jokerit čeká existenční zápas s Edisonem. Trojanovice určitě nebudou chtít nechat body v Krmelíně a na Orlovou čeká Beach Boys Odry se svými fans. Kolo bude dohrané v neděli kdy Ferram přivítá Dragony.

Šlágr kola:

 

1. FC Tornádo Nový Jičín - Top Dogs Nový Jičín

16:15 sobota 20.1.2018 (SH ABC Nový Jičín)

Jednoznačný šlágr jedenáctého kola. Kolik lidí se vejde do haly ABC v Novém Jičíně? Jedná se o souboj pátého a sedmého celku, které v tabulce dělí pouze dva body. Bude se hrát o důležité body v boji o play-off. Oba dva týmy hrají navíc ve výborné formě.

Bude to souboj dvou nejproduktivnějších hráčů soutěže. Na straně Tornáda je to Martin Repa, který si v této sezóně připsal už 28 kanadských bodů a na straně Top Dogsu bude stát druhý muž kanadského bodování, Lukáš Uhlíř, který má 25 kanadských bodů.

V sobotu se určitě v hale ABC v Novém Jičíně nikdo nudit nebude, tudíž zveme všechny příznivce novojičínského futsalu, který má výborné jméno na tento pekelně ostrý zápas!!!

 

HIT kola:

FC Jokerit Kopřivnice – Edison Ostrava

18:30 sobota 20.1.2018 (SH E.Z. Kopřivnice)

LAST CHANCE FOR JOKERIT! Zvítězit a zachránit letošní sezónu. Kádr na to tým Jokeritu určitě má zkušenosti rovněž. Jak byl loni Jokerit blízko vyřazení ve čtvrtfinále v penaltovém rozstřelu od Krmelína, tak letos je ve stejné situaci už v základní části. Prohra = konec nadějí pro play off.  

Nicméně Jokeritu se nepostaví nikdo jiný než Edison Ostrava, což je opravdu těžký kalibr.

 

pátek 19.1.2018

18:45   FU Kopřivnice – Amatér Komárovice (SH SOUS Kopřivnice)

19:00   SK Krmelín - G.T. Trojanovice (SH Brušperk)

20:15   KFV Roub Vítkovice – Růžové Tlapičky Hukvaldy (SH Sareza Ostrava)

 

sobota 20.1.2018

18:00   Beach Boys Odry - Oskarol Orlová (SH Odry)

 

neděle 21.1.2018

16:15   SK Ferram Opava - Dragons Nový Jičín (SH Opava)