V divizi F bude letos startovat 14 týmů!!!

24.08.2017 12:11

Divize F

V divizi F bude letos startovat 14 týmů!!!

Hned tři zástupce bude mít město Nový Jičín. Družstva Top Dogsu a Dragonsu doplní Tornádo, které se umístilo v loňské sezóně na druhém místě v krajském přeboru. Dva zástupce bude mít letos Kopřivnice a to tradiční účastníky FU a Jokerit a po dlouhé době i Ostrava, kde tým Roubu Vítkovic doplní suverénní vítěz krajského přeboru mužstvo Edisonu.

 

Zástupce v divizní soutěži bude mít letos i Zlínský kraj a to Amatér Komárovice. Dalším nováčkem v soutěži jsou G.T. Trojanovice, které budou hrát své domácí zápasy v hale na Čeladné.

V následující sezóně v divizi naopak už neuvidíme družstvo Baracudy Jakubčovic, které bude zastupovat náš region ve 2. lize-východ a určitě i v ní bude patřit k favoritům celé soutěže. O derby tak přijdou Beach Boys Odry, kteří i v následující sezóně budou mít určitě největší podporu v hledišti.

 

Obsazení soutěže: FC Jokerit Kopřivnice, Růžové Tlapičky Hukvaldy, Ferram Opava, FU Kopřivnice, KFV Roub Vítkovice, SK Krmelín, Beach Boys Odry, Top Dogs Nový Jičín, Oskarol Orlová, Dragons Nový Jičín, Edison Ostrava, 1. FC Tornádo Nový Jičín, G.T. Trojanovice, Amatér Komárovice