Třetí kolo divize nabídne derby: Dragons Nový Jičín vs. Top Dogs Nový Jičín!!!

10.11.2017 09:46

Divize F

Třetí kolo divize nabídne derby: Dragons Nový Jičín vs. Top Dogs Nový Jičín!!!

V pátek startuje třetí kolo divize. Krmelín doma přivítá Ferram a bude určitě chtít svému soupeři vrátit porážku z loňské sezóny. Na programu je rovněž první derby a to mezi Dragony a Top Dogsem. Tornádo v sobotu přivítá druhý kopřivnický celek a to Jokerit, takže opět žádná sranda pro Tornádo. 

 

V duelu dvou nováčků přivátá doma Amatér Komárovice vedoucí celek Edisonu, pro který je to první venkovní zápas v letošní sezóně. A FU Kopřivnice zažije bouřlivou atmosféru v Oderské hale, protože Beach Boys má nejhlasitější fanoušky v celé soutěži, kteří nikomu nic neodpustí a Tlapičky se budou snažit zachránit start sezóny v Orlové, kde je ale čeká nesmírně těžký zápas proti místnímu Oskarolu.

 

Šlágr kola:

SK Krmelín – Ferram Opava

19:00 pátek 10.11.2017 (SH Brušperk)

Ve šlágru kola doma přivítá SK Krmelín tým Ferramu Opavy. V loňské sezóně právě v tomto zápase si Ferram zajistil postup do play-off, když svého soupeře přehrál vysoko 10:5, i když zápas zdaleka tak jednoznačný nebyl.

V letošní sezóně zatím Ferram odehrál pouze jeden zápas a to v úvodním kole, kde podlehl Trojanovicím 6:3. Ve druhém kole si futsalisté Opavy svůj zápas přeložili a tak jsou před startem 3. kola v tabulce bez bodu.

Naopak Krmelín si v úvodním kole poradil doma s Beach Boysem 5:1 a v minulém kole dlouho drželi nerozhodný stav v Kopřivnici, kde hráli s FU, ale kterému nakonec ve druhé půli podlehli. Krmelín je tak se 3 body zatím uprostřed tabulky a jestli se mu podaří odveta za loňskou sezónu a Ferram letos doma porazí se dozvíme v pátek v 19:00 v nádherné sportovní hale v Brušperku, kam bychom chtěli všechny futsalové příznivce pozvat.

 

HIT kola:

Dragons Nový Jičín – Top Dogs Nový Jičín

18:30 neděle 12.11.2017 (SH ABC Nový Jičín)

Hitem toho kola je bezesporu derby. A to první z mnoha v letošní sezóně. Dragons Nový Jičín loni nad svým rivalem Top Dogsem nedokázal vyhrát ani jednou, když v základní části odešel vysoko poražen 12:4. V play-out v prvním zpase rovněž zvítězil Top Dogs 6:1, ale v odvetě už Dragoni dokázali vybojovat remízu 3:3.

V letošní sezóně jsou na tom zatím lépe Dragoni, kteří mají v tabulce 3 body, nicméně tým Top Dogsu se svou bohatou historií udělá vše proto, aby ta ztráta nenarostla na 6 bodů a rovněž aby si připsali první tři body v letošní sezóně.

Na tento velmi atraktivní duel zveme na neděli všechny futsalvé fanoušky z Nového Jičína, kteří určitě opět zaplní halu ABC do posledního místa.

pátek 10.11.2017

19:45   Oskarol Orlová – Růžové Tlapičky Hukvaldy (SH Orlová)

21:00   G.T. Trojanovice – KFV Roub Vítkovice (SH Čeladná)

sobota 11.11.2017

19:45   1. FC Tornádo Nový Jičín – FC Jokerit Kopřivnice (SH ABC Nový Jičín)

18:00   Beach Boys Odry– FU Kopřivnice (SH Odry)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

neděle 12.11.2017

18:15   Amatér Komárovice - Edison Ostrava (SH Rožnov p.R.)