Top Dogs přivítá ve šlágru kola Beach Boys Odry

03.11.2017 08:44

Divize F

Top Dogs přivítá ve šlágru kola Beach Boys Odry!!!

Již dnes je na programu druhé kolo divize F, ve kterém ovšem uvidíme pouze 5 zápasů, jelikož zápasy Jokerit Kopřivnice – G.T. Trojanovice a Ferram Opava a Tornádo Nový Jičín jsou přeloženy na prosinec. V akci uvidíme souboj týmů z čela tabulky. FU Kopřivnice doma přivítá SK Krmelín, který má v této sezóně v bráně vynikajícího Jakuba Pospíšila a na kterém si v minulém kole vylámali zuby střelci Oder.

 

Ostravský Edison hraje v domácí hale opět s novojičínským celkem a to s Dragonem a v pátek na Sareze přivítá Roub Vítkovice celek Orlové.

Dále nás čekají zápasy týmů, které v úvodním kole nedokázali bodovat. Top Dog Nový Jičín přivítá Beach Boys Odry a Růžové Tlapičky doma hostí nováčka Amatér Komárovice.

 

Šlágr kola:

Top Dogs Nový Jičín – Beach Boys Odry

20:30 pátek 3.11.2017 (SH ABC Nový Jičín)

Ani jeden z týmů v prvním kole nedokázal uhrát ani bod. Beach Boys hraje opět venku naopak Top Dogs bude mít výhodu domácího prostředí. Loni se tento duel obou týmů odehrál rovněž ve druhém kole. Zápas byl velmi vyrovnaný a o výsledku rozhodl až proměněný 10 m kop nařízený v poslední sekundě utkání a z těsné výhry se nakonec radoval Beach Boys.

V úvodním kole se v dresu Top Dogsu blýskl 5 góly Lukáš Uhlíř, který je i v čele kanadského bodování se 6 body. Naopak střelcům Beach Boysu se v úvodním kole i přes řadu šancí nedařilo skórovat a Krmelínu dali pouze jeden gól.

Být bez bodu i po druhém kole určitě nechce ani jeden z týmů. Jak vše dopadne se dozvíme v pátek večer. Výkop zápasu je naplánovaný na 20:30 ve sportovní hale ABC v Novém Jičíně a fanoušky a příznivce futsalu srdečně zveme na tento zajímavý zápas, který by měl být dramatický opět až do úplného konce.

Další zápasy 2. kola:

pátek 3.11.2017

18:45   FU Kopřivnice – SK Krmelín (SH SOUS Kopřivnice)

20:15   KFV Roub Vítkovice – Oskarol Orlová (SH Sareza Ostrava)

sobota 4.11.2017

20:00   Edison Ostrava – Dragons Nový Jičín (SH VŠB Ostrava)

neděle 5.11.2017

18:00   Růžové Tlapičky Hukvaldy – Amatér Komárovice (SH Brušperk)