Top Dogs Nový Jičín začíná již svoji 20. sezónu!!!

25.10.2017 22:03

Divize F

Top Dogs Nový Jičín začíná již svoji 20. sezónu!!!

Top Dogs Nový Jičín loni mocně finišival v základní části soutěže, ale nakonec se do play off nedostal. Nicméně v nadstavbě jednoznačně ovládl skupinu play-out. Jak vidí start nové sezóny předseda klubu Milan Miloševič? 

 

 

V loňské sezóně se vám moc nepodařil úvod, ale v závěru jste už odehráli výborné zápasy. Jak to že tam byli takové rozdíly?

Bohužel nám loňský podzim vinou zranění, nemocí a pracovních povinností chybělo několik opor a většinu podzimu hrála naše, starší garda, která společně táhla už 19-tou futsalovou sezónu a divize je rychlostně a výkonnostně kvalitní soutěž, kde je potřeba mít kompletní kádr. A také jsme v prvních zápasech i vinou, necitlivě,, řízených utkání, kterých bylo na podzim bohužel několik, ztratili zbytečně body a nešlo to zlomit. V novém roce jsme zabrali a rvali se o play off, naše výkony se zlepšovaly a zejména zápas v Brušperku s R.T.Hukvaldy, byl jeden z nejvydařenějších a nejpovedenějších za našeho působení v Divizi. Bohužel poté přišla smolná domácí prohra s FU a šance na play off vymizely. Jsem rád, že jsme se semkli na play out, které jsme jednoznačně ovládli.

Kdyby si měl vybrat z loňské sezóny jeden zápas, který se vám povedl, který by to byl?

Budu se opakovat R.T. Hukvaldy a úžasná hala v Brušperku

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Pro nás je cíl soutěž důstojně odehrát. Pokud má Dragons nejmladší mančaft, tak my máme jednoznačně nejvyšší věkový průměr. Pomalu sice dochází k mírné generační obměně, ale není to jednoduché. Zájem kvalitních hráčů, srdcařů, o tento sport není veliký a v NJ nyní máme tři divizní mužstva a několik v okresních soutěžích, takže kvalitních futsalistů je bohužel málo. Každopádně vstupujeme do 20-té sezóny klubu, tak doufám v lepší umístění. A jak uvedl pan Tomčal z Roubu, člověk pro tento sport musí být zapálený, vím o tom taky své.

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Z našeho klubu se neodchází. Jsme rádi za příchod zkušeného Vojty Dvořáka, talentovaného mladíka Uhlíře a také k nám přišel brankář Jirka Holáň.

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Důležitý bude týmový duch.

A koho vidíte jako favorita soutěže?

Vzhledem k systému play-off je určit favorita velmi složité. Ať zvítězí nejlépe připravený tým a fair play.