Stříbrný tým loňského ročníku: FC Jokerit Kopřivnice!!!

23.10.2017 17:15

Divize F

Stříbrný tým loňského ročníku: FC Jokerit Kopřivnice!!!

Před startem letošní sezóny došlo opět k pohybu hráčů na trase Jokerit - FU. Těmi hráči jsou Daniel Hruška a Pavel Střelec. Jak je přivítají domácí fanoušci Jokeritu, až přijedou k derby v dresu největšího rivala? Oslabí tyto odchody Jokerit před novou sezónou, a nebo to bude na konci sezóny opět tým Jokeritu, který vyhraje derby a bude slavit s pohárem nad hlavou? Otázky před začátkem sezóny jsme položili předsedovi Jokeritu Karlu Prchalovi. 

 

Kdybys měl vyzvednout jeden zápas v loňské sezóně, který se vám povedl nejvíc a na který nejraději vzpomínáš, který by to byl?

Těch zápasů bylo více. Dobrá byla čtvrtfinálová série s Krmelínem, derby s FU, ale výborný byl i pohárový zápas s Jakubčovicemi, kterým jsme vrátili porážku za finále play off.

Panuje obecně s loňskou sezónou u vás spokojenost, nebo jste pomýšleli i na tu metu nejvyšší a to vyhrát celou soutěž?

Určitě jsme se sezónou spokojeni. Bereme druhé místo, trošku mě mrzí, že jsme ani jeden finálový zápas neodehráli v plném složení, ale to už je jedno Jakubčovice si postup zasloužily.

Jak se ty osobně díváš na přestupy hráčů na trase Jokerit – FU?

Nikdo z týmu není nadšený, když někdo odejde ke konkurenci do stejné soutěže. Už je to uzavřená věc.

Většina týmů vás řadí mezi favority soutěže, což si za svoji dlouhodobou práci a výborné výsledky v minulých sezónách jednoznačně zasloužíte. Vnímáte, že je na vás opět větší tlak, abyste obhájili loňské pozice?

Já myslím, že žádný tlak na nás není. Určitě nás nikdo nepodcení a nové týmy se budou chtít ukázat, ale to nejen proti nám…

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Vždy se snažíme hru stavět kolektivně. Nechci jmenovat dva tři lidi, ale obecně mladší hráči by měli tým táhnout.

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Z nováčků může překvapit Edison a Trojanovice. Z tradičních týmů to může být FU, Hukvaldy, Roub, Opava…