Souboj Smíšeného s SKP skončil remízou!

10.12.2016 18:29

1. okresní třída NJ/FM

Souboj Smíšeného s SKP skončil remízou!

SKP Frýdek Místek ztratil první dva body, když ve šlágru kola remizoval 2:2 s týmem Smíšeného a jelikož oba dva týmy dokázali jasně vyhrát své další zápasy, tak si vytvořili v čele tabulky menší odstup před svými soupeři. Výborně zahrál SSC Spersicom Frýdek Místek, který dokázal porazit vysoko Javor 7:2 a následně i Libhošť a se ziskem 6 bodů se dotáhl na třetí příčku. 

Dařilo se i FU Kopřivnici B, která si rovněž připsala do tabulky 6 bodů. Ozon Kunín a Libhošť si ve třetím turnaji připsali pouze po třech bodech, jelikož dokázali vyhrát pouze jeden zápas. V tom vzájemném byla úspěšnější Libhošť, která vyhrála těsně 3:2, i když musela zápas složitě otáčet. 

Orel Štramberk sice neuhrál ani bod, nicméně nejlepší střelec soutěže Petr Buzek si připsal do tabulky střelců další tři zásahy. Na čelo v tabulce střelců se dotáhl Roman Vaverka, který nasázel Chupaderu Štramberk 6 gólů a na třetím místě je aktuálně Ladislav Vašina, který si připsal v tomto turnaji 2 góly.

Futsalisté RIFC Drivers si připsali na své konto 4 body, když dokázali porazit Beach Boys Odry B a následně ještě dokázali zremizovat zápas s Javorem, se kterým v poločase prohrávali už 1:3.