Souboj o druhé místo: Jokerit Kopřivnice vs. Růžové Tlapičky Hukvaldy!

06.01.2017 09:57

Divize F

Souboj o druhé místo: Jokerit Kopřivnice vs. Růžové Tlapičky Hukvaldy!

V osmém kole je přímý souboj o druhé místo v tabulce mezi Jokeritem a Tlapičkama. Ferram se pokusí získat první body z venku. Krmelín musí v zápase s Roubem zabrat, aby odčinil ztrátu z Nového Jičína. Dragoni se pokusí moc neinkasovat v zápase s Baracudou a Top Dogs čeká na domácím hřišti důležitý zápas s Orlovou.

 

Jokerit Kopřivnice – Růžové Tlapičky Hukvaldy (SH E.Zátopka Kopřivnice)

sobota 7.1.2017 18:30

Souboj druhého s třetím. Rozdíl v tabulce je sice 5 bodů, nicméně Tlapičky mají zápas k dobru a Jokerit je poslední silný tým, se kterým ještě nehrály. V případě vítězství Tlapiček v sobotním zápase v Kopřivnici už bude velký problém pro ostatní týmy, aby se vrátili zpět na druhé místo před Tlapičky.

 

 

 

Další zápasy 8. kola:

pátek 6.1.2017, (SH Odry)

20:30 Beach Boys Odry - Ferram Opava

Podaří se Feramu navázat na domácí šňůru výher a odveze si z Oder nějaký bod, nebo Beach Boys zabere a před domácím publikem dokáže vyhrát?

 

 

 

 

 

 

pátek 6.1.2017, (SH Brušperk)

19:00 SK Krmelín - Roub Vítkovice

Prodlouží Roub šňůru tří vítězství v řadě i na palubovce silného Krmelína, nebo si Krmelín doma pohlídá všechny body a vytvoří si větší náskok pře týmy ve spodních patrech tabulky?

pátek 6.1.2017, (SH ABC Nový Jičín)

20:30 - Top Dogs Nový Jičín - Oskarol Orlová

Tady se jedná o poslední šanci pro oba týmy dostat se do play off. Ve vzájemném duelu musí oba dva týmy jednoznačně naplno bodovat. Remíze nic neřeší ani pro jeden tým.

sobota 7.1.2017, (SH ABC Nový Jičín)

20:00 Dragons Nový Jičín - Tatran Baracuda Jakubčovice

Jestliže skončil zápas Top Dogs – Baracuda 3:15 a zápas Dragons - Top Dogs 4:12, tak pokud budeme vycházet pouze z těchto dvou zápasů, tak kolik gólů asi nastřílí po novém roce Baracuda Dragonům?