Šlágr sedmého kola: Růžové Tlapičky Hukvaldy vs. FU Kopřivnice!

16.12.2016 10:16

Divize F

Šlágr sedmého kola: Růžové Tlapičky Hukvaldy vs. FU Kopřivnice!

Jak dopadne souboj sousedů v tabulce? Zboří fanoušci v Odrách halu, při derby Jakubčovic s Beach Boysem. Dokáže zaskočit Dragons další zkušený tým a to vítkovický Roub? Napodobí Jokerit svého městského rivala FU a nedá Orlové šanci? A jak si povede Tomáš Mičola v obnovené premiéře za Ferram?

 

 

Růžové Tlapičky Hukvaldy – FU Kopřivnice (SH Brušperk)

pátek 16.12.2016 19:00

Souboj dvou sousedů v tabulce. FU Kopřivnice je se 13 body a šesti odehranými zápasy na 3. místě, Tlapičky mají bodů 10, ale pouze pět odehraných zápasů. Tento domácí duel velí Tlapičkám vyhrát a dotáhnout se na čelo soutěže. V minulém kole měli Tlapičky volno a tak budou určitě nažhaveni zakončit rok 2016 domácí výhrou nad kopřivnickým FU, který jako jediný tým dokázal doposud v letošní sezóně porazit vedoucí Jakubčovice. V tomto souboji není letos favorit a zápas by měl být vyrovnaný do poslední minuty.

 

Další zápasy 7. kola:

pátek 16.12.2016, (SH Orlová)

19:45 Oskarol Orlová - Jokerit Kopřivnice

Jak si poradí Orlová s dalším kopřivnickým celkem? V minulém kole dostala příděl na hřišti FU, ale v domácím prostředí bývá Orlová vždy nebezpečná a může porazit kohokoliv.

pátek 16.12.2016, (SH Sareza Ostrava)

20:20 Roub Vítkovice - Dragons Nový Jičín

Dragoni se v minulém kole postarali v největší překvapení, když dokázali porazit Krmelín. Výrazně k tomu pomohla nová posila Lukáš Uhlíř, který vstřelil hattrick. Podaří se Dragonům zaskočit i Roub?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sobota 17.12.2016, (SH Odry)

19:30 Tatran Baracuda Jakubčovice – Beach Boys Odry

V Odrách uvidí diváci derby mezi vedoucím celkem Baracudou Jakubčovice a nováčkem soutěže Beach Boysem Odry. Beach Boys se bude určitě chtít vytáhnout na svého daleko zkušenějšího protivníka. Hala by měla být zaplněna do posledního místa a diváci určitě připraví oběma celkům bouřlivou atmosféru.

neděle 18.12.2016, (SH Opava)

16:15 Ferram Opava  - Top Dogs Nový Jičín

Ferram Opava by měl nasadit do zápasu další výraznou posilu a to Tomáše Mičolu. Top Dogsu se nevydařil domácí duel s Jakubčovicema, ale v Opavě to jeho hráči nebudou mít vůbec jednoduché, jelikož Ferram je doma zatím na 100% úspěšným týmem.