Roub si na úvod zastřílel. Orlovou porazil 11:6!

05.11.2016 10:11

Divize F

Roub si na úvod zastřílel. Orlovou porazil 11:6!

Celkem 17 gólů padlo v úvodním kole v Ostravě na Sareze, kde hraje své domácí zápasy Roub Vítkovice. Hattrickem se na vítězství Vítkovic podílel Jaroš, po dvou gólech vstřelili Gaži a Bláha. Na straně Orlové zaznamenal hattrick Gorovič. 

Vedení vítkovického futsalového klubu v letošní sezóně přihlásilo svůj A tým o soutěž níže do 3.ligy – divize F. To sice mělo za následek drobný úbytek hráčů a i jisté kvality, ale srdcaři zůstali a pár nových tváří se navíc v kádru objevuje a navíc na své šance čeká také dravé mládí z vítkovického futsalového dorostu. Po třech letech Vítkovic působících ve 2.lize jejich  dobrovolný návrat o soutěž níže bude jistě zpestřením divizní soutěže. Ovšem očekává se, že se všechny divizní týmy budou chtít na tento celek vytáhnout.

 

Komentář trenéra domácího celku Pavla Michury: „Před zápasem jsme nevěděli, co od soupeře čekat, tak jsme si řekli, že budeme hrát jednoduchý futsal, doplněný nacvičenými věcmi. Pokud jsme tohle dodržovali, neměli jsme moc problémů. Ale bohužel bylo dost situací, kdy jsme se nechali zbláznit a dělali chyby, které se hodí spíše do nějaké okresní soutěže. Je však třeba říct, že hosté měli velice nebezpečné protiútoky a hlavně v první půli nám z nich hodně zatápěli. Ve druhé půli jsme chtěli hrát trochu trpělivěji a čekat na vhodnou příležitost k zakončení. Kluci se toho drželi, i šance si vytvořili, ale neproměnili je a soupeř výsledek otočil. Naštěstí jsme nezpanikařili, rychle vyrovnali a vzápětí šli do vedení, které jsme postupně navyšovali a nakonec v pohodě vyhráli. I přesto, že jsme dneska dělali hodně chyb při bránění, dopředu jsme byli hodně silní a zaslouženě vyhráli.“

 

KFV Roub Vítkovice – FC Oskarol Orlová 11:6 (4:3)

Branky Vítkovice: Jaroš 3, Gaži 2, Bláha 2, Kašpar, Kroupa, Itner, Holman

Branky Orlová: Gorovič 3, Mleziva, Regec, Botur

Žluté karty: Itner – Nekoranec, Mleziva

Sestava Vítkovice: Musiol (Jeřábek) – Holman, Kroupa, Kašpar, Jaroš, Itner, Bláha ©, Gaži, Křižák

Sestava Orlová: Nekoranec, Boček – Denel, Dzida, Botur, Gorovič, Kubiš, Mikuš ©, Mleziva, Regec, Sobocik

Rozhodčí: Závojský, Koláček

 

zdroj + foto: https://www.futsalvitkovice.estranky.cz