Před posledním turnajem je zpět v čele Wespen Nový Jičín!!!

14.02.2018 17:20

2. třída NJ/FM

Před posledním turnajem je zpět v čele Wespen Nový Jičín!!!

Neskutečný obrat v přímém boji o první místo se povedl Wespenu, který ještě v poločase prohrával s Borcibalonou 0:2. Ve  druhé půli ovšem dokázal Wespen vstřelit tři góly a dostal se tak zpět do čela, kde má ovšem náskok pouze jednoho bodu.

Právě tyto dva týmy budou na dálku bojovat o vítězství ve druhé třídě v posledním turnaji. Na Wespen čeká Quick Strike Nový Jičín a třetí tým tabulky Lokomotiva B. Borcibalona se v posledním turnaji utká s AS Bizonem Studénka a El Amigos Kopřivnicí.

Na třetím příčce jak už bylo zmíněno je Lokomotiva B, která má 26 bodů a má čtyřbodovou ztrátu na druhou příčku a naopak pětibodový náskok na pátý tým v tabulce. Lokomotiva tak s největší pravděpodobností o pohár už nepřijde.

Kaša zahrála výborně v zápase proti Quick Striku, který nakonec dokázala porazit vysoko 7:3. Překvapivé vítězství je to především proto, že Kaša měla pouze jednoho hráče na střídání.

Bez bodu odešli z předposledního turnaje týmy Gunners a El Amigos. Gunners se v posledním turnaji utká v přímém souboji s Kašou, se kterou si to rozdá o nelichotivou poslední příčku.