Poslední derby v základní části: Edison vs. Roub !!!

26.01.2018 11:23

Divize F

Poslední derby v základní části: Edison vs. Roub !!!

Boje o play-off nám vrcholí. Po dvanáctém kole může být už rozhodnuto o všech týmech, které se spolu utkají ve vyřazovací části, ale taky nám dvanácté kolo nemusí rozhodnout vůbec nic. Klíčový zápas čeká Amatér Komárovice, který přivítá Ferram Opavu, a Komárovice v tomto zápase nesmí prohrát. To samé platí pro Růžové Tlapičky a Roub Vítkovice, čili týmy, které mají play-off na dosah, ale mají pouze 15 bodů.

Jokerit čeká v sobotu Dragons, který letos dokázal porazit pouze Tlapičky. Beach Boys Odry jedou bojovat o co nejlepší postavení v tabulce na palubovku Trojanovic a s nimi jede samozřejmě i celý autobus fanoušků! Lídr FU Kopřivnice si jede pro body a pro první místo po základní části do Orlové. Tornádo přivítá ve své hale SK Krmelín, který je předposlední, ale jednoduchý zápase je rozhodně nečeká!

 

Šlágr kola:

Edison Ostrava – KFV Roub Vítkovice

18:00 neděle 28.1.2018 (SH VŠB – TU Ostrava)

Poslední derby v základní části bude to ostravské a půjde v něm o hodně. Vítěz bude jednou nohou v play-off naopak poražený se s největší pravděpodobností do vyřazovacích bojů letos nepodívá.

Roub mohl být v daleko lepší výchozí pozici, ale v minulém kole nezvládl duel s oslabenýma Tlapičkama a na druhé straně i Edison v posledním kole prohrál a to v Kopřivnici na Jokeritu.

Jak skončí ostravské derby? Mírným favoritem by měl být Edison, který i v předsezónní přípravě všechny zápasy proti Roubu vyhrál, ale teď už se jede na ostro!

 

HIT kola:

Růžové Tlapičky Hukvaldy – Top Dogs Nový Jičín

19:00 pátek 26.1.2018 (SH Brušperk)

Tlapičkám v závěru základní části nezbývá nic jiného než vyhrávat a v posledních čtyřech kolech se jim to podařilo 3x. Porazily FU, Jokerit a Roub a v Opavě s Ferramem přišly o body až v úplném závěru. Čili Tlapičky mají formu a daří se jim a ono je daleko lepší se dostat do play-off se šňůrou vyhraných těžkých zápasů.

Top Dogs nicméně hraje rovněž ve formě a tu naposledy ukázal v derby s Tornádem. Top Dogs musí uhrát ještě minimálně jeden bod, aby se dostal do play-off, pro Tlapičky případná prohra znamená konečnou.

 

pátek 26.1.2018

19:45   Oskarol Orlová - FU Kopřivnice (SH Orlová)

19:00   1. FC Tornádo Nový Jičín - SK Krmelín (SH ABC Nový Jičín)

21:00   G.T. Trojanovice – Beach Boys Odry (SH Čeladná)

 

sobota 27.1.2018

20:00   Dragons Nový Jičín – FC Jokerit Kopřivnice (SH ABC Nový Jičín)

 

neděle 28.1.2018

19:15   Amatér Komárovice - SK Ferram Opava (SH Rožnov p.R.)